Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 62. místě se umístil Tomáš Pitule (Piráti Chomutov).

Samozřejmě si uvědomujeme, že dělat žebříček TOP 100 hokejistů je v podstatě nemožná věc. Žádné správné řešení neexistuje. Už jen proto, že každý hráč má jinou roli v týmu a jiný styl hry.

Čím je typický Pitule?

Je to klasický silový útočník. Navíc je to centr, který je skvělý na buly – v sezoně měl 57% úspěšnost. 

Pitule vedl útok s Petrem Stloukalem a Nicolasem Hlavou. Právě tahle trojka táhla Chomutov. Pitule nakonec zakončil sezonu s parádní bilancí 11+26, a to za 51 zápasů. 

Trenéři ho využívali do všech herních situací, Pitule byl dokonce nejvytíženějším hráčem na přesilovky a dal v nich šest gólů. Dobrou práci odváděl i v oslabení, ve kterém byl Chomutov nejlepší v lize. Pituleho průměrný ice time se vyšplhal na osmnáct minut a třicet vteřin. 

V rovnovážném stavu byl celkem u 35 vstřelených a jen u 31 inkasovaných branek. Takže při hře pět na pět byl očividně prospěšný. A když k tomu ještě připočtete dobrou práci při přesilovkách a v oslabení...

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV