Hokejka news

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

 • 20. 6. - 11:48

  David Pastrňák podruhé králem!

  50. jubilejní ročník ankety Zlatá hokejka - loni nejmladším vítězem Zlaté hokejky, letos David Pastrňák triumf obhájil. 

 • 1. 6. - 14:52

  Krásný Den dětí!

  Oslavte s dětmi jejich Den dětí v Síni slávy českého hokeje – zítra 2.6.2018 od 10 hodin !

 • 25. 5. - 11:40

  Nejlepší hokejové video je z Valašska!

  V anketě Ledová klapka 2018 zvítězil VHK ROBE Vsetín, druhá příčka patří HC Meteoru Třemošná a třetí BK Mladé Boleslavi. 

Jedním z největších překvapení soutěže je útočník Vsetína David Březina, který se drží na špici kanadského bodování celé WSM Ligy. Současný lídr produktivity Jan Rudovský získal víc než polovinu svých bodů v početních výhodách. Jiří Severa z Ústí nad Labem často přihlíží gólům soupeře a hráči karlovarské Energie by měli hrát obětavěji.

Třída

Březina plodí kupu bodů

David Březina září. Jeho Vsetín je sice až na 11. místě, sám ale patří mezi nejlepší hráče soutěže. S 16 góly je nejlepším střelcem, k tomu přidal 13 asistencí a dohromady má 29 bodů. Lepší je už jen Jan Rudovský, který dosáhl na 30 bodů. 

Přesilovkový král

Prostějovský útočník Jan Rudovský doposud zaznamenal 30 bodů, hned 18 z nich si připsal v početní výhodě. Přesilovkových bodů má kladenský rodák nejvíc v soutěži. S 15 body jsou za ním v závěsu spoluhráč Tomáš Nouza a slávista Jiří Drtina.

Platný Kopta

A znovu zástupce Vsetína. Útočník Ondřej Kopta sice patří k hráčům, kteří si ve WSM Lize nevytváří příliš šancí (45), na druhou stranu s ním na ledě si jich mnoho nevytvoří ani soupeř (18). Jeho podíl šancí pro tým (SCF%) je 71,43 %, což je mezi hráči s alespoň 300 odehranými minutami nejlepší počin.

Bída

Severní vítr je krutý

Útočník Ústí nad Labem Jiří Severa bývá v této sezoně často ve špatný čas na špatném místě. S 18 zápornými body je ve statistice +/- nejhorší v soutěži. Za rovnovážného počtu hráčů byl na ledě jen u sedmi gólů svého celku, naopak u 24 branek protivníka.

Položte se do rány

Karlovarská Energie je sice na druhém místě tabulky, ale pořád má rezervy. Jednou z nich je například blokování soupeřových střel. Západočeši zblokovali pouze 176 ran, průměrně za zápas je to 6,29. V tomto ohledu je loňský extraligista až na samotném dnu. 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV