Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Máme za sebou první dva zápasy obou předkol, a byť je vzorek stále příliš malý, nabízíme vám několik ukázek z už teď zajímavě vypadajících statistik.

Třída

Patrik Bartošák
Už před začátkem předkola bylo jasné, že Vítkovice budou spoléhat, stejně jako v základní části, na Patrika Bartošáka a první dva zápasy jsou toho zřejmým důkazem. Ze 71 střel dostal jen dva góly a s 91,78% úspěšností zákroků vévodí všem čtyřem brankářům, kteří zatím do play off nastoupili. Chytil také 93,94 % střel ze slotu. Právě on zatím drží Rideru.

Boleslavská dominance
63,98% Corsi (poměr všech vystřelených a inkasovaných střeleckých pokusů), 65% Fenwick (poměr vystřelených a inkasovaných nezblokovaných střeleckých pokusů) a 76,74% poměr střeleckých pokusů ze slotu. Opět, dvouzápasový vzorek je velmi nízký, ale i z něho se dá vyčíst, že Boleslav zatím, alespoň statisticky, v sérii se Zlínem dominuje.

Čtvrtá formace Sparty
Na tom označit za pozitivum výkony čtvrté formace Sparty není nic těžkého, říkáte si? Lukáš Rousek dal jediné dva góly Sparty v sérii a společně s Kevinem Klímou vedou v Corsi % statistice při všech herních situacích s hodnotami 75,68 % (Klíma) a 70,83 % (Rousek) mezi všemi hráči, kteří zatím do play off nastoupili. Matěj Beran, jenž vedle nich hrál v prvním zápase, vede ve statistice střeleckých pokusů ze slotu (5 versus 0).

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

Bída

Vítkovické statistiky
Vítkovice si zatím výsledkově vedou výborně, ovšem statistiky se na ně tak příjemně nedívají. Mezi čtyřmi týmy, jež do předkola zasáhly, jsou při hře 5 na 5 třetí v počtu vyslaných střeleckých pokusů za 60 minut (52,95), inkasovaných střeleckých pokusů za 60 minut (61,31), procentuálním Corsi (46,34 %) i vyslaných střeleckých pokusů ze slotu za 60 minut (14,63). Vždy je horší jenom Zlín. S 22,3 inkasovanými střeleckými pokusy za 60 minut (při hře 5 na 5) jsou dokonce poslední. Je samozřejmě nutné připomenout malý vzorek, přesto jde o něco k zamyšlení.

Sparťanská efektivita
Chtělo by se říci spíše sparťanská neefektivita. Pražané přestříleli Vítkovice 71:44 a s 62% podílem jsou ze všech mužstev nejlepší, přesto dali pouhé dva góly. 2,8% úspěšnost střelby je rovněž nejhorší. Uwe Krupp musí najít způsob, jak zajistit, aby jeho svěřenci překonali zatím jen zřídka chybujícího Patrika Bartošáka.

Zlínské statistiky
Jak už bylo řečeno, ani Zlínu se zatím nedaří. Berani jsou při hře 5 na 5 poslední v počtu vyslaných střeleckých pokusů (pouhých 38,33 za 60 minut!), inkasovaných střeleckých pokusů (68,07 za 60 minut), procentuálním Corsi (36,02 %) a vyslaných střeleckých pokusů ze slotu (6,61 za 60 minut). Opět, nejde o nijak velký vzorek a ve druhém utkání se PSG mírně zlepšilo.

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV