Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Extraligové týmy mají za sebou dvě úvodní kola. Stoprocentní už zůstávají jen tři týmy, mezi nimi je také Olomouc. Té však dělají problém přesilovky.

Třída

Posily s velkým P
Peter Mueller se do střeleckých statistik zapsal už čtyřikrát a vévodí tak tabulce střelců. Jeho úspěšnost střelby je doslova smrtící. Každá druhá rána končí v síti. Na všechny branky mu navíc přihrál jeho krajan Peter Krieger, který je zase v čele nahrávačů. Společně se podíleli na pěti ze sedmi vítkovických branek. Ostravané kvůli příchodu Muellera sice museli navýšit rozpočet, ale zatím rozhodně nelitují. Tenhle tah jim vyšel parádně.

Beran už zase vystrkuje růžky
V uplynulé sezoně si kladenský útočník Matěj Beran musel na svůj první gól počkat až do sedmého utkání. Teď je po dvou odehraných duelech autorem téměř poloviny branek, které dokázali kladenští Rytíři vstřelit. Přitom hraje „až“ ve třetí formaci a na ledě průměrně stráví pouze 12 minut a 49 vteřin. Ke třem trefám mu navíc stačily pouhé čtyři střely na branku.

Švrček neboduje, ale i tak září
Olomoucký obránce Jan Švrček zatím nebodoval, přesto je pro Olomouc nenahraditelný. Zvládl zblokovat už 10 střel soupeře, a i díky tomu stačily kohoutům k výhře vždy jen dva vstřelené góly.

Bída

Olomoucké přesilovky bez Krejčího váznou
Olomoučtí kohouti nedokázali využít ani jednu početní výhodu z jedenácti. Se stejnou bilancí se potýkají už jen Karlovy Vary, ty však měly k dispozici o tři přesilovky méně. Ta olomoucká je tedy po dvou odehraných zápasech vůbec nejhorší. Přitom v loňské sezoně se Olomouc řadila s 22% využitím ke špičce. Mrzet ji to však zatím nemusí. I bez využitých přesilovek zůstává stoprocentní.

Ach ty třetí třetiny
Kladno mělo oba dosavadní duely proti favoritům dobře rozehrané. Rytíři pokaždé dokázali vstřelit branku jako první a do kabin si po druhé dvacetiminutovce vždy odnášeli minimálně jednogólový náskok. Ani jednou jim to však k vítězství nestačilo. Z devíti inkasovaných branek obdrželi hned čtyři ve třetí části.

Karlovarský strašák jménem oslabení
Západočechům vstup do nové sezony vůbec nevyšel podle představ. Na svém kontě už mají devět inkasovaných branek, z toho čtyři z nich obdrželi při oslabení. Gólem v jejich síti končí průměrně každá druhá soupeřova početní výhoda. Pouze s 50% úspěšností ubráněných oslabení jsou tak jasně nejhorší. Nedaří se jim navíc ani v přesilovkách.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV