Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

O Vrchlabí jsme teď po zásluze pěli ódy. A ještě přidáme jednu pochvalu: tentokrát pro útočníka Pavla Mrňu. Komu dalšímu se v Chance lize daří? A kdo by měl naopak zabrat?

Třída

Mrázek pálí při hře 5 na 5
Petr Mrázek dokonale využívá svojí největší přednosti: střely. A je celkem jedno, jestli je to zápěstím nebo golfákem. Zajímavé je (ale zároveň i trošku škoda) že hned devět ze svých deseti branek dal v rovnovážném stavu. Při hře 5 na 5 nikdo neskóroval víckrát.

Muštukovs ještě nedostal gól z nájezdu
Osmkrát čelil samostatnému nájezdu, a pokaždé úspěšně! Porubský Ervins Muštukovs využívá bohatých zkušeností, třeba i z lotyšské reprezentace.

Mrňova fantastická čísla
Vrchlabský útočník Pavel Mrňa byl dosud při hře 5 na 5 hned u dvaceti vstřelených gólů, zato jen u šesti inkasovaných! Je vůbec nejlepším útočníkem ve statistice +/- v celé Chance lize. 

Foto: Anton Martinec, hcvrchlabi.cz

Bída

Hrachovský čeká na gól
Loni patřil k nejlepším obráncům soutěže: základní část zakončil s dvanácti góly! Jeho střela byla jednak prudká a jednak přesná. Jenže letos... Ondřej Hrachovský stále čeká na gól, za Frýdek-Místek už přitom odehrál čtrnáct utkání.

Kehar je zklamáním
Martin Kehar neprožívá dobrou sezonu. Přestože velkou část střídání začíná v útočném pásmu, při hře 5 na 5 byl už u dvanácti inkasovaných gólů (a jen u šesti vstřelených). Měl být přitom jasným lídrem defenzivy, vždyť v předešlých ročnících si vedl slušně.

Vsetínské přesilovky
13,51 % a 4. nejnižší úspěšnost v lize. Vsetínu se v přesilovkách nedaří. Což je s takovými borci, které mají Valaši v sestavě, jako jsou Antonín Pechanec, Roman Vlach a před trejdem Jan Kloz, opravdu tristní.

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV