Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Co napověděla úvodní čtyři kola Chance ligy? Že by ambiciózní Poruba neměla mít problém ani v brankovišti. Sázka na lotyšského veterána jí zatím vychází.

Třída

Muštukovs začal výborně
Byl velkou neznámou. V Česku chytá poprvé, navíc je nejstarším gólmanem soutěže. Úvodní čtyři kola ale Ervīnsi Muštukovsovi vyšly: čtyři výhry, úspěšnost zákroků 94,07 % a průměr inkasovaných gólů na zápas 1,71.

Pitule s Válkem dominují na buly
Zatím nejvyšší úspěšnost na vhazování mají kladenský Tomáš Pitule (68,18 %) a litoměřický Lukáš Válek (68,06 %).

Ostřelovač Gewiese
Během čtyř zápasů zaznamenal ohromujících 44 střeleckých pokusů. A to je Petr Gewiese obránce! Šumperský kapitán tráví na ledě hodně času a zkouší to, co to jde. Ze 44 pokusů letělo pětadvacet na branku, jedenáct mimo a osm zblokoval soupeř. Odměnou za střeleckou aktivitu jsou pro Gewieseho tři body (1+2).

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

Bída

Pekr má smůlu v koncovce
Útočníkem s nejvíce střeleckými pokusy, který ovšem stále čeká na gól, je Matěj Pekr. Snaha mu v žádném případě upřít nelze: vyzkoušel to celkem 23x, z toho hned patnáct střel šlo přímo na branku. Brzy musí tuhle smůlu prolomit, gólům jde naproti. 

Sokolov musí zlepšit oslabení
Baník je aktuálně pátý. Pokud se ovšem chce udržet na pozicích pro play off po celou sezonu, musí o dost zlepšit hru v početní nevýhodě. Zatím totiž ubránil pouze 68,42 % soupeřových přesilovek...

Slabší start Adamského
Tři zápasy, jediná asistence. Do posledního utkání pak Martin Adamský ani nezasáhl (zřejmě zdravotní problémy). Tohle nebyl ideální vstup do sezony. Podobně jako v případě celého Havířova. AZetu dělají potíže hlavně přesilovky (jen jeden gól ze sedmnácti možností).

Foto: Vít Káňa, hc-havirov.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV