Hokejka news

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

Liberečtí Bílí Tygři jsou i po polovině sezony doma takřka nepřekonatelní, ve 12 domácích zápasech hned desetkrát zvítězili. Naopak v rozkladu jsou Pardubice a Martinu Dočekalovi to tam prostě nepadá.

Třída

Home Credit Arena, nedobytná pevnost
Liberec je doma prostě neporazitelný. Na svém ledě dosud odehrál 12 utkání a jen jedinkrát nedokázal bodovat, a sice ve vůbec prvním domácím utkání ve druhém kole proti Pardubicím. Od té doby však s výjimkou prohry 3:4 v prodloužení se Spartou v rámci 13. kola soutěže svítí u zápasů konaných v Home Credit Areně zelenou (nebo spíše modrou?) barvou vítězství. V přepočtu pak Bílí Tygři před svými příznivci průměrně vybojovali v extralize bezkonkurenčních 2,42 bodu za utkání.

Symbióza Kašpar - Litvínov
Litvínovská Verva přivedla do svých řad zvučnou posilu s reprezentačními zkušenostmi a Lukáš Kašpar se zatím ukazuje jako dobrá volba. Při své premiéře na severu Čech totiž z celé černožluté skvadry měl nejlepší vliv na její ofenzivní práci, což ukazuje relativní Corsi na skvělé hodnotě 22,77 %. Ano, Kašpar sice oblékl dres Litvínova teprve jednou, přesto však ukazuje, že by mohl skvěle přispívat hře chemiků.

Nejefektivnější hráč extraligy? Vítkovický Roman
Ondřej Roman, devětadvacetiletý forvard ve službách Vítkovic, dokáže ze všech hokejistů extraligy nejefektivněji využívat svůj čas na ledě. Zatím si stihl připsat už 24 bodů a osm gólů a šestnáct asistencí, díky čemuž mu patří bronzová příčka v soutěži. Jeho efektivitu pak ukazuje číslo 61 % v kolonce produktivity, Roman tedy dokáže vytěžit nějaký ten kanadský bodík z více než tří z pěti gólů, které Ridera vstřelí za jeho účasti na ledě.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Bída

Pardubice v rozkladu
Dynamu se v poslední době hrubě nedaří, z celé soutěže vstřelilo nejméně branek a naopak jich nejvíce dostalo. To se projevuje i ve statistice účasti na ledě, v ní totiž nelichotivě medailové pozice hájí tři Pardubičtí: Tomáš Rolinek, s -14 vůbec nejméně úspěšný hokejista extraligy, Josef Hrabal a Sacha Treille. Mezi nejhorší dvanáctkou je pak neuvěřitelných osm hráčů z města perníku.

Dočká se někdy Dočekal?
V celé extralize je jen osm útočníků, kteří odehráli alespoň 200 minut a přesto ještě nevstřelili žádný gól. Jedním z nich je i Martin Dočekal, forvard oblékající dres jinak velice produktivní brněnské Komety, ten se o svůj první přesný zásah sezony pokusil již 34 střelami, jenže ani jednou puk za soupeřova brankáře neproplachtil. Tak dlouho na gólovou radost žádný jiný útočník nečeká.

Foto: Jan Jedlička, hcpce.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV