Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Spoustu gólů dával na startu sezony v Košicích, střeleckou formu si po přestupu přenesl i do Komety. Kanadský vousáč Kevin Tansey se rychle zařadil mezi nejlepší obránce v Tipsport extralize.

Třída

Tenhle podpis vyšel! 
Deset odehraných zápasů je sice stále poměrně malým vzorkem, rozhodně už ale nemůže jít čistě o náhodu a štěstí: nákup Kevina Tanseyho se Kometě zkrátka povedl. Při hře 5 na 5 sbírá nejvíc bodů ze všech obránců v soutěži – konkrétně 2,13 bodu za 60 minut. Pro představu: druhý Jan Košťálek z Pardubic je na hodnotě 1,87. Úplně odskočený je potom co se týče gólů, kde se Tansey aktuálně chlubí 1,77 vstřelenou brankou v rovnovážném stavu za hodinu hry. Druhý Bohumil Jank je přitom "pouze" na 0,69 gólu. Udrží Tansey podobnou formu až do konce základní části?

Zasloužená nominace do Pekingu
Čtveřice hráčů v Tipsport extralize má podpis hned pod pěti vítěznými góly. A je mezi nimi i obránce! Tomáš Kundrátek hraje v úžasné formě, nominace na olympiádu je toho jenom potvrzením – třinecký zadák v probíhající sezoně dohromady skóroval už devětkrát. Žádný jiný bek nedal víc branek, pouze zlínský Daniel Gazda stejně.

Na Strmeně je spoleh
Jasnou českobudějovickou jedničkou je Dominik Hrachovina, když je ale potřeba, Jan Strmeň ho dokáže skvěle zastoupit. Letos zasáhl do pěti zápasů, v nichž pochytal 94,81 % soupeřových střel a průměrně inkasoval jen 1,50x za hodinu hry.

Foto: Petr Tibitanzl, hcmotor.cz

Bída

Spartě první góly nestačí
Sparta dala první gól hned ve 27 zápasech z celkových 39, nikdo v soutěži na tom není lépe. Jenže zdá se, že v případě Pražanů dokonale platí přísloví, že první vyhrání z kapsy vyhání. V tabulce jsou totiž až desátí.

Ve čtyřech to nejde
Nejnižší úspěšnost v oslabení má aktuálně Olomouc, která se propadla na 74,19 %. Těšit ji ale může to, že je po Kometě druhým nejméně vylučovaným týmem v extralize – takže její potíže s oslabením naštěstí nejsou až tolik znát.

Pytlíkův pomalý rozjezd
Někdejší kapitán mládežnických reprezentací Jaromír Pytlík stihl po příchodu do Kladna čtrnáct utkání, zatím ale získal jediný bod. Ve statistice +/- se potom propadl na -8. Důvěru od trenérů nicméně stále má, poslední zápasy se jeho ice time pohybuje okolo šestnácti minut – týmu totiž dokáže být užitečný i jinak než produktivitou. 

Foto: Roman Mareš, rytirikladno.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV