Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Litoměřice a Šumperk do sezony vstoupily parádně. A to i díky dvěma Tomášům: brankáři Královi a útočníkovi Vildumetzovi (na fotce). Oba patří ke statisticky nejlepším hráčům dosavadního průběhu ročníku.

Třída

Vildumetz patří mezi nejlepší hráče v lize
Zatímco v prvních kolech táhl Šumperk především Rok Macuh, nyní se role hlavního ofenzivního lídra zhostil Tomáš Vildumetz. Po deseti duelech má už šest gólů (dělené čtvrté místo v Chance lize) a v ligové produktivitě je se čtrnácti body dokonce třetí. Na ledě tráví takřka 21 minut za zápas, šest ze svých čtrnácti bodů získal v přesilovce. Vyniká především ojedinělým přehledem o hře – nemá nejtvrdší ani nejpřesnější střelu, zakončuje ale s rozumem.

Král je ve formě
Do popředí brankářských statistik se dostal litoměřický Tomáš Král. V úspěšnosti zákroků je s 93,67 % první, v průměru inkasovaných branek (2,10) je pátý a v počtu výher je s devíti triumfy druhý za Pavlem Jekelem. S Králem v brance ještě Stadion neprohrál.

Bojovník v Kadani
O první místo v počtu zblokovaných střel by mohl s Janem Výtiskem zápolit kadaňský Miloslav Jáchym. Kapitán Trhačů stihl v osmi duelech svým tělem zastavit už šestnáct pokusů soupeře.

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Bída

Vebrův přehnaný důraz
Slávistický obránce Václav Veber je svou fyzickou hrou známý, ale... V deseti zápasech dostal už dvanáct dvouminutových trestů, což je nejvíc v lize.

Urbancovi se začátek ročníku nepovedl
Porubský Patrik Urbanec v předešlých sezonách patřil k nejlepším defenzivním obráncům Chance ligy, letos ale není v pohodě. V osmi zápasech nezískal ani bod, na branku vystřelil jen šestkrát, ve statistice +/- se propadl na -7 a jeho průměrný ice time klesl pod čtrnáct minut.

Přerov dostal čtyři góly při vlastní přesilovce
Přerov dal v početní výhodě dosud jen čtyři góly. To samo o sobě je dost špatná statistika. A je tu ještě jeden velký háček. Nebo spíš hák velký jako od Jacka Sparrowa – Zubři při vlastní přesilovce čtyřikrát inkasovali. Takže čtyři góly dali, čtyři dostali. To vše za 73 minut hry v početní výhodě.

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV