Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Tipsport se stává oficiálním partnerem NHL. A to vůbec jako první sázková kancelář v Evropě! Navíc získala marketingová práva pro plánované zápasy v Praze.

„Je to jedna z nejdůležitějších smluv v historii naší společnosti. Jsme přesvědčení, že nás posune o obrovský kus dál," potvrdil na čtvrteční tiskové konferenci marketingový ředitel Tipsportu Jan Čumpelík.

„Stáváme se oficiálním partnerem NHL pro Česko i Slovensko. Skvěle to zapadá do naší marketingové strategie. Tipsport je dlouholetým partnerem české nejvyšší soutěže, zároveň i české a slovenské reprezentace," vysvětluje Čumpelík.

Jde o víceletou smlouvu. „Dohoda se nerodila úplně snadno, to můžu říct. Jednání probíhala několik měsíců," prozrazuje Čumpelík. „Jde o unikátní spolupráci: jsme první a zároveň jedinou sázkovou kanceláří v Evropě, která podobné partnerství s NHL navazuje."

„Je to jedna z nejdůležitějších smluv v historii naší společnosti."

V čem všem tedy vzájemná spolupráce spočívá? Opírá se o tři základní pilíře.

Zaprvé o unikátní živá data ze zápasů NHL, ke kterým bude mít Tipsport exkluzivní přístup. „Posune to naši kurzovou nabídku na světově unikátní úroveň," tvrdí Čumpelík.

Tipsport totiž bude čerpat údaje z moderní technologie NHL Puck and Player, která je od této sezony v NHL.

Umožní to zcela nové a unikátní příležitosti při live sázkách: například počet střel daného hráče za třetinu, ujeté kilometry, čas strávený na ledě, sázet se bude moct i na nejrychlejší střelu v utkání...

„Data navíc využijeme k vytvoření ještě přesnějších matematických modelů. To ocení i sázkaři, protože nám to umožní nabídnout klientům lepší, to znamená vyšší kurzy," říká Martin Ptáčník z Tipsportu.

„NHL je ze sázkařského pohledu dlouhodobě nejpopulárnější soutěž: jak v Čechách, tak na Slovensku. Od této technologické novinky si tedy slibujeme opravdu hodně," dodal Čumpelík.

Druhý pilíř spolupráce se týká streamů – přímé přenosy ze zápasů NHL budou na TV Tipsport.

No a třetí pilíř? Marketing jako takový. „Získáváme především možnost spojit se s globální značkou," těší Čumpelíka.

„Evropský hokej je pro NHL strašně důležitý. Nejen díky hráčům, ale i fanouškům."

Čtvrteční online tiskové konference se zúčastnil i druhý nejvyšší muž NHL Bill Daly. To jen ilustruje, jak tuhle dohodu vnímá samotná NHL. 

„Česko i Slovensko jsou pro NHL zásobou talentů už desítky let," vypráví Daly. „Začalo to bratry Šťastnými a pak to pokračovalo jedním z nejlepších hráčů historie Jaromírem Jágrem a jedním z nejlepších brankářů všech dob Dominikem Haškem."

„A dnes jsou v NHL hvězdami třeba David Pastrňák, Dominik Kubalík nebo Jakub Voráček," pokračuje zástupce komisaře Daly. „Evropský hokej je pro NHL strašně důležitý. Nejen díky hráčům, ale i fanouškům. Lidem, kteří milují tuhle hru."

„NHL v Praze? Věříme, že by to mohlo být už na podzim 2021."

Spolupráce Tipsportu a NHL se bude týkat i případných zápasů v Praze. Hrát se tam mělo už na podzim, konkrétně Boston proti Nashvillu...

Jenže situace ve světě to nedovolila. „Přijedeme sem ale co nejdříve, jak jen to bude možné," avizuje Daly. „Věříme, že by to mohlo být už na podzim 2021. Uvidíme, jestli to bude možné."

A právě Tipsport by byl u toho. „Nepůjde pouze o vizibilitu, ale budou s tím spojené i vstupenky na případné zápasy v Praze pro naše klienty," informuje Čumpelík. „Dál třeba možnost přednostního nákupu lístků na Global Series nebo také zajímavosti pro fanoušky, kteří se třeba mohou dostat na ledovou plochu těsně před začátkem utkání."

Foto: nhl.com

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV