Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

V Teplicích slavnostně otevřeli nový zimní stadion. „ZIMÁK“ Na Stínadlech vypadá skvěle, má i několik zajímavostí. Podívejte se, jak to na něm vypadá. Slavnostní otevření nové haly zpestřilo i exhibiční utkání bývalých hráčů Litvínova a Teplic, na které dorazili například Jiří Šlégr, Zdeněk Orct, Petr Klíma, Jan Alinč nebo Jan Čaloun.

Jak se nová aréna libí legendám českého hokeje, jak budou hokejové Teplice spolupracovat s extraligovými kluby? Omrkněte nový „ZIMÁK“.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV