Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Zemři a povstaň. Tak se jmenuje nově vydaná kniha, která vypráví příběh Ondřeje Buchtely. Napsala ji jeho máma Eva. Výtěžek z prodeje jde na charitativní účely.

Ondřej Buchtela onemocněl na jaře 2020 vzácným typem rakoviny srdce. Bohužel léčba neexistovala a navzdory velkému boji měla nemoc rychlý průběh: tehdejší obránce Benátek nad Jizerou zemřel 24. července. V pouhých dvaceti letech.

Na jeho počest se v Chance lize udílí Cena Ondřeje Buchtely pro nejlepšího obránce sezony, kterou loni získal Jakub Husa.

Nyní (nejen) o Buchtelově těžkém zápasu s rakovinou vychází srdceryvná publikace. „Některé pasáže mi diktoval sám Ondra," popisuje Ondřejova maminka Eva, autorka 121 stránek obsáhlé knihy. „Dotýká se také tematiky smrti a přijetí smrti," dodává.

„Některé pasáže mi diktoval sám Ondra."

„Výtěžek z prodeje bude věnován na onkologicky nemocné děti," informuje Eva Buchtelová. Kniha Zemři a povstaň se dá zakoupit za 369 korun. Víc informací, jak si publikaci objednat, naleznete zde.

 
 
 
View this post on Instagram

Příspěvek sdílený Eva Buchtelová (@evabuchtelova)

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV