сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Vyšla nová série kartiček národního týmu. Najdete v ní karty největších hvězd a nově také ženský tým, a to včetně podpisů!

Bronzová sezona

Tak by se dal stručně shrnout jednou větou ročník 2021/22 v českém hokeji. Událo se toho však mnohem více, což naznačuje i grafika balíčků, kde najdete společně s „Pastou“ také brankařku Kláru Peslarovou nebo juniora Eduarda Šalého.

Začalo to Euro Hockey Tour v listopadu 2021, přes olympiádu v Pekingu a skvělým premiérovým představením reprezentace žen. Přes změnu trenérů A-mužstva, MS ve Finsku okořeněné sladkým bronzem po deseti letech! Následovalo MS juniorů, které se kvůli covidu dohrávalo netradičně v letním termínu, až po volbu nového prezidenta svazu. Třešničkou na dortu byl historický zisk bronzových medailí také národního týmu žen.

Všechny tři hlavní národní týmy bojovaly v sezoně 2021/22 o medaile. Po deseti letech opět medaile z velké mezinárodní akce! Výbuch emocí, oslavy jak hokejistů, fanoušků i sběratelů kartiček. Prostě euforie v celé hokejové rodině a v té sběratelské obzvlášť. Však aby ne! Letos se můžeme těšit na „zhmotněné“ fotky těch největších českých hvězd do podoby oficiálních sběratelských hokejových karet!

Ženský úspěch a první kartičky!

Ačkoli mužská reprezentace zůstala na ZOH v Pekingu před branami vyřazovacích soubojů, ženy při své premiéře zabodovaly! Oči mnohých hokejových fanoušků sledovaly i náš ženský tým. Stmelený tým kolem trenéra Paciny vybojoval postup ze skupiny a potrápil ve čtvrtfinále budoucí vítězky Američanky. Třešničkou na dortu bylo zvolení brankářky Kláry Peslarové do All-Star týmu turnaje. Nebyla to náhoda, tým hrál opravdu dobře. Řada holek hraje v zámoří, Skandinávii nebo v Rusku, a dokazuje, že když má podmínky, dokáže obstát v nejtěžší konkurenci.

Myšlenka prvních karet žen na sebe nedala dlouho čekat a byla tedy na světě! V nové sérii naleznete první kartičky všech reprezentantek z Pekingu a to zajímavě v kombinaci s mužským protějškem na stejné pozici. Např. Krejčí/Mlýnková, Červenka/Hymlárová nebo Kovář/Mills. Aby toho nebylo málo, kartičky žen vyjdou také samostatně s podpisem a při troše štěstí na ně narazíte právě ve vašem balíčku!

Červenka, Pastrňák, Krejčí a nechybí ani legenda Jágr

Hlavní strůjci bronzového úspěchu nebudou chybět. Na kartách jak základního stočlenného setu, tak i na vzácných, jak se říká ve sběratelské „hantýrce“ paralelních a insertních, budete moci najít bodového krále a kapitána Romana Červenku či bostonské duo Davidů Pastrňáka s Krejčím. Takové karty potěší, a co když třeba narazíte na limitovanou kartu s podpisem nebo limitovanou s duhovým efektem!

Junioři nejen na NHL draftu 2022

Mládí v před! V letošním draftu uspělo devět českých hráčů. Osm z nich, kteří již reprezentovali, najdete v insertní sérii Draft Prospect. Jména jako David Jiříček, Jiří Kulich, Matyáš Šapovaliv nebo Tomáš Hamara. Letošní draft byl zajímavý i tím, že se dostalo na dva potomky někdejších českých obránců – Davida Špačka a Nicka Malíka, jejichž kartičky pochopitelně také nechybí. Dostalo se i na další vybrané juniory jako Šalé, Schnattinger, Ivan nebo Brabenec. Můžete si prohlédnout celý seznam vydaných karet (checklist).

5 náhodných karet v balíčku i speciálky

V balíčku (Retail i Blaster boxů) najdete pět náhodných kartiček. Můžete tak objevit hráče z EHT, MS, vybrané juniory a také dvojičky ze ZOH v Pekingu. V každém druhém balíčku v průměru najdete i nějakou speciální kartu. Těch je v balíčcích celá řada. Projděte si checklist, jaké karty objevíte v jednotlivých produktech. Na podpis narazíte v průměru v každém 24. balíčku. Přejeme vám šťastnou ruku!

Nově také originální album s fóliemi

Taková sezona si zaslouží i řadu novinek, jednou z nich je také limitovaná série originálních alb. Ty obsahují již 10 fólií, abyste mohli kartičky bezpečně uložit. Další fólie se dají dokoupit na stránkách výrobce. Uvnitř najdete grafiku plnou vítězných emocí a seznam sto základních karet.

Kde budou karty k sehnání?

Kartičky budou v prodeji v síti prodejen Střída Sport, Síňi slávy českého hokeje v OC Harfa, v oficiálním fanshopu Českého hokeje a u specializovaných prodejců kartiček. Nebo je nakoupíte také na oficiálním e-shopu výrobce.

„Chceme kartičky dostat blíže k malým dětem a hokejistům. Děti potřebují vzory a my jim je prostřednictvím karet nabízíme.“

S tímto přesvědčením se k výrobě nadšeně staví oficiální vydavatel karet národního týmu MK cards (MojeKarticky). Jedenáct měsíců příprav této série je u konce a bude to stát za to. Kartičky se můžou stát nejen ceněným suvenýrem sběratelů a fanoušků hokeje, ale také jako perfektní vánoční dárek pro malé hokejisty a hokejistky.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV