Rozhovor

David Moravec

Legendární hokejista David Moravec byl u největších úspěchů národního týmu. Dvakrát slavil zlatou medaili na mistrovství světa, nechyběl ani při nezapomenutelném dobrodružství v Naganu, kde Češi překvapili celý svět. Dnes své bohaté zkušenosti předává nejmladším hráčům. Už příští víkend se bude v Ostravě konat třetí ročník největšího mládežnického turnaje v minihokeji hráčů ročníků 2009 a mladších. Pokud vás cokoliv zajímá, teď je ideální příležitost ptát se!

Daniel Svoboda

Dobrý den, jak vidíte budoucnost českého hokeje (s příchodem hráčů jako Nečas, Zadina, Kaut, Chytil) a co říkáte na příchod nových trenérů v reprezentaci U18 (Hadamczik), U20 a koho typujete na pravděpodobně nového trenéra mužské reprezentace?

Michal Gajdušek

Ahoj Davide, máš se? S kterým komentátorem se ti komentuje nejlíp, a vyhraje letos Třinec? :)

Lukáš Rajnoch

Dobrý den Davide, co spíše jste: Vítkovičák či Třinečák? A baví vás role experta u ČT? Dočkáme se i Vaší elektronické tužky ve studiu? Díky za odpověď!

Lenka Pavelcová

Dobrý den, na stránkách vaši DAVID MORAVEC HOCKEY ACADEMY jsem se dočetla, že kromě trénování se intenzivně věnujete organizování hokejových turnajů pro děti a mládež. Jaké turnaje chystáte na rok 2018 a jakým způsobem je možné se těchto turnajů zúčastnit?

Roman Hrouzek

Ahoj Davide, rád bych se zeptal, jak moc Tě baví komentování extraligy z pozice hokejového experta a čím dalším se kromě této činnosti v současnosti zabýváš. Díky za odpověď a přeji , aby se Ti nadále dařilo. P.S. a díky za všechno, co jsi pro český hokej a fanoušky dosud odvedl.

Vladimír Svoboda

Ahoj Davide,poradíš prosím jak motivovat 10 ti letého kluka (mladší žáci) k pilnějšímu tréninku,tak ,aby se posunul dále.Nechci na něho tlačit,chci,aby ho to bavilo čím dál více. Díky za radu,ať se daří. Laďa Kroměříž

Martina Pešková

Ahoj Davide, chtěla jsem.se zeptat, zda tě v blízké době uvidíme v pardubicích či v okolí na nějaké akci? Díky, tvoje věrné fanynky z pce :)

Šimon Miklík

Dobrý den, jak se máte?