сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Rozhovor

David Moravec

Jako člen týmu HOKEJKA se můžeš ptát významných osobností českého hokeje na vše, co Tě zajímá! Jako první odpovídal na otázky fanoušků olympijský vítěz, dvojnásobný mistr světa a zakladatel hokejové akademie - DAVID MORAVEC. Opavský rodák se začátkem sezóny 2015/2016 rozloučil se svou bohatou kariérou, během které oblékal v tuzemsku převážně dres Vítkovic, podíval se však také do zámořské NHL, kde oblékal dres Buffala. Na dotazy odpovídal závěrem října.

Michael Zelenka

Davide, na který hokejový moment vzpomínáte nejraději. Který z českých soupeřů byl pro Vás nejnepříjemnější? Děkuji za odpověď M.

ODPOVĚĎ:

Na všechny výhry vzpomínám nejraděli. Speciálně i na ty výhry, ve kterých jsem vyhrál střižbu, kdo si bude nabírat polévku první při venkovních zápasech, během kterých jsme obědvali všichni společně.

30. 10. 2015, 13:29

Petr Šlechta

Ahoj Davide chtěl sem se zeptat jaký byl tvůj vztah k jiným sportům a jestli preferujes kolektivní sporty nebo jednotlivce jinak ti přeji ať se ti v životě daří trenérská i komentatorska práce a dik za to žes nám fandům hokeje rozdával radost ač sem fanda Dynama vždycky ses mě líbil útočník se skvělým tahem na branku a hlavně gólovej zdar Petr Šlechta

ODPOVĚĎ:

Děkuji za přání.

Jsem poněkud všestranně založený. Mám rád tenis, golf, fotbal, šipky, šachy, ruské kuželky, synchronizované plavání, latinskoamerický tanec a kuličky. 

30. 10. 2015, 13:27

Bronislav Hédl

Dobrý den. Mám stále v paměti Váš zlatý gól z MS. Vzpomenete si na něj občas? :-) Jaký to byl pocit? Dík za odpověď.

ODPOVĚĎ:

V paměti určitě. Pocit absolutní euforie a štěstí, nemohl jsem tomu uvěřit.

30. 10. 2015, 13:26

Jan Lajvr

Chci se zeptat, kde se spolukomentátorovi komentuje nejlépe a kde nejhůře?

ODPOVĚĎ:

Podle podmínek je to nejlepší v Třinci a poněkud složitější v Olomouci.

30. 10. 2015, 13:25

Petr Kocum

Jaký máte názor na naše rozhodčí?

ODPOVĚĎ:

Snažím se být neutrální, proto klidně zkritizuji špatný výrok, ale naopak těžké rozhodnutí ocením. Nemají to z té rychlosti lehké. Lidé by je měli respektovat, toho respektu by mělo být více asi všude.

30. 10. 2015, 13:24

Filip Svoboda

Co váš přivedlo k práci v televizi?

ODPOVĚĎ:

Spíš kdo? Byl to R. Záruba v baru hotelu Chemik v Ostrave před cca. 8 lety. Ještě si to pár let sedao, než jsem se rozhodnul nabídku přijmout.

30. 10. 2015, 13:12

Petr Nitsche

Dobrý den, Davide, na kterého spoluhráče nejraději vzpomínáte a na kterého protihráče byste nechtěl již na ledě narazit?

ODPOVĚĎ:

Nechci jmenovat, abych na někoho nezapomněl, seznam by byl dlouhý. Z protihráčů jsem neměl vyloženého nepřítele.

30. 10. 2015, 13:10

Milan Sochor

Jak se Vám spolupracuje s dívčím kolektivem u reprezentace? :-)

ODPOVĚĎ:

Jsme tam skvělá parta, myslím tím realizační tým. Holky jsou někdy komplikovanější, ale jsem na ně pyšný, jak přistupují k reprezentaci. Máme opravdu dobré mužstvo, ale pořád ještě nejsme ani v polovině cesty. Máme mladý, velmi perspektivní kolektiv, který ještě ukáže, co v něm je.

30. 10. 2015, 13:09

Roman Černý

Jaký to je pocit být v reprezentaci a vyhrát MS?

ODPOVĚĎ:

Je čest být reprezentant a vždy jsem byl hrdý reprezentant. Vyhrát MS je odměna a bombonek za odvedenou dřinu při tréninku a v přípravě na všechny sezóny.

30. 10. 2015, 13:07

Marek Pohlodko

Zdravím Davide. Zajímalo by mne, jak jste z pozice hráče vnímal Spartu jako soupeře a případně proti jakému týmu jste ve své době hrál nerad a jaký tým byl Váš oblíbený soupeř. Děkuji.

ODPOVĚĎ:

Já jsem hrál hokej rád a bylo mi jedno, proti kterému soupeři. Maximálně jsem se připravoval na hráče tého, kterého mužstva. Sparta je v ČR prestižní soupeř, ale měl jsem a mám tam spoustu kamarádů, takže o to to bylo sportovně vyhecované.

30. 10. 2015, 13:05

Jakub Kodym

Jaké to bylo uspořádat tak velký turnaj ročníku 2004? (Ostravské Hry 2015) Byl to skvělý turnaj

ODPOVĚĎ:

Bylo to organizačně náročné, ale díky celému týmu lidí David Moravec Academy, kteří se starali o celou organizaci, jsme to zvládli. Byl to první ročník, ve kterém chceme pokračovat i nadále. Pokaždé se bude jednat o hráče šestých tříd.

30. 10. 2015, 13:02