сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Rozhovor

Dominik Kubalík

Jako člen týmu HOKEJKA se můžeš ptát významných osobností českého hokeje na vše, co Tě zajímá! Tentokrát na Tvoje dotazy a otázky Tvých spoluhráčů z HOKEJKY odpovídal český reprezentant a hráč HC Škoda Plzeň DOMINIK KUBALÍK. Teprve dvacetiletý útočník byl nejlepším střelcem aktuálního ročníku Tipsport extraligy a táhl Západočechy do první čtyřky po základní části! Skvělými výkony si vysloužil i premiérovou nominaci do seniorské reprezentace. Na otázky Dominik Kubalík odpovídal v polovině března.

Krystof Vavrecka

Kdo tě přivedl k hokeji :)

ODPOVĚĎ:

K hokeji mě přivedli rodiče, protože jsem to viděl u bráchy.

18. 3. 2016, 12:08

Eva Niemetzová

Ahoj Dominiku, chtěla bych se zeptat jaký to byl pocit hrát za českou reprezentaci a jak sis sedl s klukama? Mrzelo tě, že si onemocněl před Euro hockey tour v prosinci a musel se omluvit? Přeji hodně sportovních úspěchů.

ODPOVĚĎ:

Samozřejmě me to mrzelo, každý zápas v repre je super. Ale tak to holt je, nejde vždy všechno podle představ. Takže jsem ležel v posteli a a koukal na kluky v televizi. Co se týká toho, jestli jsem zapadl, zatím nevím, byl jsem na jedné akci. Ale nemyslím si, že by se mnou měl někdo nějaký problém. Takže v pohodě. 

18. 3. 2016, 12:08

Wiktoria Leż

Kolik uz hrajes v tipsport extralige ? Ktery tym je v tvojim srdcu ?

ODPOVĚĎ:

Nevím, jestli mám brát tu první, to jsem hrál jen šest nebo osm zápasů. Když ji počítám, tak je to teď třetí sezona. A v mém srdci je samozřejmě Plzeň.

18. 3. 2016, 12:05

Kristýna Paveleková

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máš přítelkyni? Přejí hodně štěstí v hokeji. :-)

ODPOVĚĎ:

Děkuji za přání, přítelkyni zatím nemám.

18. 3. 2016, 12:04

Anežka Van

Ahoj Dominiku, chtěla bych se tě zeptat jaký maš pocit když přijedeš na led před důležitým zápasem a je skoro plná celá HM Aréna ? Jestli už si třeba zvyklí nebo si třeba pořád ten nervozní kluk, který začal hrát poprvé za A-tým. A taky jestli je možny nějak získat tvůj podpis ?

ODPOVĚĎ:

Nikdy jsem na nervozitu moc nebyl. Je fakt, že jednou při přáteláku proti Anaheimu, když jsem byl v Los Angeles a přišlo tam 21 tisíc lidí, to byl docela šok. Když je hodně lidí, tak se mi hraje lépe, než když je jich málo. Naši plnou arénu vnímám, když vyhrajeme nebo se skanduje. A nejlepší pocit samozřejmě je, když zápas vyhrajeme a máme potom děkovačku. 

18. 3. 2016, 12:03

Dianka Maternová

Ahoj Kubaldo:) Mám na tebe pár otázek:) 1. Co pro tebe znamená hrát za repre? 2. Jak se ti líbi v Plzni? (město) 3. Kdyby si nehrál hokej, co by jsi dělal? 4. Chtěl bys do NHL? Kam? 5. Co děláte s klukama mezi třetinama v šatně? 6. Kdo je z šatny největší vtipálek? 7. Stalo se tobě (nebo někomu z kluků) něco vtipnýho v šatně? Co? 8. Kam to chceš s hokejem v životě dotáhnout? 9. Ztatil ses někdy v nějakém městě? 10. Kdybych tě potkala mohla bych tě obejmout? ( Při mém štěstí tě nepotkám) 11. Dostal si ve škole nějakou poznámku? Jakou a kvůli čemu? 12. BMW nebo Mercedes? 13. Máš hokejový vzor? Koho? 14. Co si myslíš o Machovském? 15. Vadí ti dlouhé fronty v obchodě? 16. Spadl si někdy jen tak na ledě, přestože nikdo do tebe nestrčil apod... ? 17. Bojíš se něčeho? 18. Co pro tebe znamená hokej a jaké to je být hokejistou? Tak jsem ti dala 18 otázek abys měl na co odpovídat, ale zase tě nechci okrádat o čas:D Přeju ti hodně štěstí v hokeji a ať se ti daří! Jsi skvělý hokejista a jednou to dotáhneš hodně daleko!:) Tak ahoj:)

ODPOVĚĎ:

1.) Hrát za repre je pro mě velká pocta. Je to super i v mladších kategoriích, mít na sobě dres s lvíčkem. 2.) V Plzni jsem vyrostl. Není to úplně velké město jako třeba Praha, ale je tu vše, co člověk potřebuje. Mně se tady líbí. 3.) Možná bych hrál fotbal. Nejspíš bych byl někde u sportu. Teď doufám, že nepřijde žádné zranění a zůstanu u hokeje. 4.) Nejradši mám Washington a Floridu. 5.) Podle toho, jak hrajeme. Probíráme, jak jsme hráli a co dělat lépe. Občas se seřveme, řekneme si, co a jak. Jindy se pochválíme a řekneme si, že musíme takhle pokračovat i dál. 6.) Takových je tam víc. Každý si někdy něco vtipného řekne. Nejde vyzvednout jedno jméno. 7.) Míra Indrák šel na zápas v bílých štulpnách, všichni jsme to věděli a on jediný ne. Takže byl pak docela překvapený, když jsme mu to řekli. 8.) Všichni máme nějaký cíl. Můj osobní je, abych se tím bavil, vydělal si nějaké peníze na barák a pro rodinu a byl zajištěný. To se ale splní málo hokejistům. Doufám, že budu hrát co nejdéle a bez zranění. 9.) Ztratil jsem se v Moskvě, když jsem letěl z Kanady do Ruska na osmnáctky. Řekl jsem si, že mám dost času, a šel jsem se najíst do centra. No a pak jsem se nemohl vrátit zpátky, protože jsem nevěděl, kde jsem. Tak jsem si vzal taxíka a domlouval jsem se tam tak různě rusky, česky, finsky, aby mě dostali na letiště. 10.) Ale jo, třeba jo :) 11.) Že jsem rušivý element třídy, tuhle poznámku si pamatuju. 12.) Obojí. 13.) Mého bráchu. 14.) Je to pro nás klíčový hráč, který nás celou sezonu držel. Každý hráč má třeba horší období, ale Machy neměl žádné výkyvy. Za to, kde jsme, vděčíme jemu. 15.) Nesnáším je, proto nerad nakupuju. 16.) Několikrát a občas to zavánělo i zraněním. 17.) Mám respekt z hadů a ze žraloků. Ale přitom mám takový sen si s nějakými menšími žraloky zaplavat, to by mě lákalo, překonat ten strach. Ale asi bych do toho nešel :) 18.) Hokej je moje všechno. A být hokejistou je fajn, nemůžu si to vynachválit. Díky za přání.

18. 3. 2016, 12:00

Kateřina Zoubková

Ahoj, kdybys dostal lukrativní nabídku ze zahraničí, zvažoval bys odchod, nebo plánuješ zůstat ještě nějakou dobu v Plzni? :)

ODPOVĚĎ:

Zahraničí samozřejmě láká každého hokejistu, takže o nabídce bych uvažoval. Záleží na tom, jaké by byly konkrétní plusy a mínusy toho, kdybych odešel nebo neodešel. Zatím o tom nepřemýšlím, kdyby to přišlo, tak bych o tom uvažoval.

18. 3. 2016, 11:35

Václav Princ

Jak se ti hraje s Krácou a Indrákem ? :) Nepřemlouval jsi bráchu, aby šel za tebou do Plzně ? :)

ODPOVĚĎ:

Skvěle, tuhle chemii, kterou náš útok má, jsem naposledy zažil možná s Honzou Schleissem v dorostu. Daří se nám skvěle, sedli jsme si. Jsem za to hrozně rád. Brácha má svou cestu a svoje sny, které si chce plnit. Nikdy jsme se nebavili o tom, že by se chtěl nebo měl vrátit do Plzně.

18. 3. 2016, 11:33

Ladislav Beran

Dobrý den Dominiku. Jak se vám v Plzni hraje a v čem spočívá současná proměna týmu, který opět může hrát o titul. Vaše odpovědi budeme číst již po skončení základní části, pokud skončíte v první čtyřce, koho by jste si přál za soupeře. A co reprezentace, co to pro vás znamená a chtěl by jste jet případně na Světový pohár děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ:

My mladší už jsme zkušenější oproti minulé sezoně, moje lajna si hodně sedla. Ode mě ani od Míry Indráka se asi nečekalo, že dáme tolik gólů. Takže jsme moc rádi. A když mluvím vyloženě o mojí lajně, tak tam odvádí skvělou práci Jarda Kracík. Máme čtyři lajny, které jsou skutečné dobré, a teď je potřeba to zúročit v play off. O soupeři ve čtvrtfinále je už rozhodnuto, dál bych si přál Spartu, ideálně ve finále :) Reprezentace pro mě znamená hodně, je to pocta. Nikdy bych neodmítl, ani kdyby šlo o jakýkoliv přátelák. A o Světovém poháru asi nemá cenu se bavit, máme tu spoustu lepších hráčů, takže to se mě netýká. 

18. 3. 2016, 11:21

Aneta Soukupová

Ahoj,jaký klub by si si vybral z NHL?Jinak jsi moc šikovný hráč ☺

ODPOVĚĎ:

Vybral bych si Washington nebo Floridu.

18. 3. 2016, 11:16

Lucie Lysáková

Ahoj Dominiku :) Co děláš (kromě hokeje), když zrovna máš špatnou náladu nebo jsi z něčeho smutný? A baví tě ještě nějaké další sporty? Předem ti děkuju za odpovědi a přeji ti pevné zdraví a hodně úspěchů v hokeji :)

ODPOVĚĎ:

Třeba si pustím nějaký film nebo si zavolám s bráchou. Kromě hokeje mě baví i fotbal, který si zahraju vždycky rád. Zahraju si i tenis, který mi úplně nejde, ale mám ho rád. Díky za přání.

18. 3. 2016, 11:16

Vendula Lukášová

Ahoj Dominiku, chtěla jsem se ti v první řadě popřát hodně branek a zdraví a pak se chci zeptat zda sis 18 vybral sám nebo tě jí přidělili a taky co se tě honilo hlavou když jsi v zápase proti Vítkovicím neproměnil ten únik na gólmana. Ať se daří a prolomíš půst gólovej..:-)

ODPOVĚĎ:

Hlavou se mi nehonilo nic, protože výsledek už byl rozhodnutý Byl jsem na sebe trošku naštvaný, protože jsem to odfláknul. A 18 mám na dresu kvůli tomu, že mamka je narozená osmnáctého.

18. 3. 2016, 11:14

Tomáš Tajbner

Dobrý den Dominiku Mohu se vás zeptat v NHL 15 jste v týmu LA KINGS , byl jste draftován nebo je to chyba ? Další věc jak se vám v Plzni hraje a důležitá otázka kdyby vám někdo dal nabídku do Mladé Boleslavy příjmul by jste ji ? Jinak přeji hodně štěstí do vyřazovací části a přeji vám hodně bodů a by jste konečně sesadil toho zoufalce Červenku jinak doufám v to že se možná dostanete do REPREZENTACE . Děkuji a nashledanou

ODPOVĚĎ:

Byl jsem jimi draftován, ale podle mě nejsem vyloženě v týmu, ale v širším kádru všech hráčů, kteří byli draftovaní. V Plzni se mi hraje samozřejmě super, všechno zatím vychází tak, jak má. A kdyby přišla nabídka, tak bych ji zvážil jako každou jinou. Díky za přání.

18. 3. 2016, 11:11

Petr Tomsa

myslíš že dynamo ještě někdy vyhraje titul? Petr

ODPOVĚĎ:

Může ho vyhrát příští rok, může vyhrát za dva roky. Těžko říct, ale myslím, že jsou toho schopní.

18. 3. 2016, 11:09

Marek Šimák

Jaký je tvůj vysněný hokejový tým za který by jsi chtěl hrát? Ať se daří.

ODPOVĚĎ:

Za Washington Capitals nebo za Floridu. Díky.

18. 3. 2016, 11:08

Jiří Veselý

ahoj dominiku chci se zeptat zda budeš hrát v plzni i příští sezonu?a taky mě zajímá kdy bude velká autogramiáda?díky za odpověd

ODPOVĚĎ:

Kdy bude autogramiáda, to nevím. V Plzni mám na příští sezonu podepsanou smlouvu, takže předpokkládám, že ano.

18. 3. 2016, 11:08

Nikola Křížová

Ahoj Dominiku, chtěla bych se zeptat s kým vycházíš v týmu nejlépe a koho naopak moc nemusíš? V jakém týmu NHL by sis nejraději zahrál? Díky za odpověď a přeji mnoho dalších hokejových úspěchů.

ODPOVĚĎ:

Já si rozumím se všemi. Hodně dobrý vztah mám s Kubou Jeřábkem a s Lukášem Pulpánem. Není nikdo, koho bych, nemusel, opravdu si u nás každý rozumí s každým, i když se to tak asi říká všude. Nikdo není stranou. Nejraději bych si zahrál ve Washingtonu nebo na Floridě.

18. 3. 2016, 11:07

Zdeněk Buchta

Těšíš se na play off?

ODPOVĚĎ:

Těším se moc, je to důvod, proč se celou sezonu o něco snažíme. 

18. 3. 2016, 11:06

Tomáš Kobrle

Jaký tým v NHL nemáš rád ???

ODPOVĚĎ:

Nevím proč, ale nemám rád Winnipeg.

18. 3. 2016, 11:03

Václav Balek

Chtěl by si se někdy podívat do NHL? Jestli jo, do jakého týmu?

ODPOVĚĎ:

Kdybych si mohl vybrat, tak by se mi líbil Washington nebo Florida. Je tam hodně sympatických týmů, ale byl bych samozřejmě rád za možnost v kterémkoliv týmu.

18. 3. 2016, 11:03

Roman Šteflíček

Ahoj Dominiku,zkusíš to ještě v NHL, nebo je zámoří uzavřená kapitola? Díky za odpověď

ODPOVĚĎ:

Doufám, že uzavřená kapitola to není. Kdyby mi bylo třicet, tak bych možná mluvil jinak, ale teď momentálně to mám ještě celé před sebou. Záleží na mně, jak budu hrát. Jestli dostanu šanci, to ukáže čas.

18. 3. 2016, 11:02

Jenda Scotto

Půjdeš do zlína ?

ODPOVĚĎ:

V nejbližší době ne.

18. 3. 2016, 11:00

Michaela Buršíková

Ahoj, s kým si nejvíc rozumíš v kabině? Jinak přeji hodně úspěchů. :))

ODPOVĚĎ:

Já si rozumím se všemi. Hodně dobrý vztah mám s Kubou Jeřábkem a s Lukášem Pulpánem.

18. 3. 2016, 11:00

Šimon Kuběna

Ahoj Dominiku.Mám 3 otázky.Je pro tebe překvapeni že Liberec vede ? Že Litvínov je poslední a Půjdeš do HC Kometa Brno stačí na hostování.Díky za odpověd

ODPOVĚĎ:

1.) Ani ne, poté, jak posílil a jaký má tým. Všechno si to sedlo a není pro mě překvapení, že vyhrál základní část. 2.) To pro mě překvapení je, tým se oproti minulé sezoně zase tolik nezměnil a přece jen udělali minulý rok titul. 3.) Nevylučuju, že v budoucnu můžu hrát za jakýkoliv tým, ale v nejbližší době to nepřipadá v úvahu.

18. 3. 2016, 10:59

Aneta Koziuková

Ahoj. Jaký je tvůj hokejový vzor? A máš doma nějaké zvířátko? Děkuji za odpověď a hodně štěstí v play-off ;-)

ODPOVĚĎ:

Můj hokejový vzor je můj brácha. Měli jsme donedávna jorkšíra, ale zakousl ho pes. A teď hlídáme bráchovu čivavu Spikea a to nám úplně stačí. Díky za přání.

18. 3. 2016, 10:51

Matěj Volf

Co je tvůj nejoblíbenější sport kromě hokeje? (Nebo snad máš nějaký sport raději než hokej? :D)

ODPOVĚĎ:

Raději než hokej ne, ale hodně sleduju fotbal. 

18. 3. 2016, 10:46

Vojta Rampula

Mám dvě otázky. 1 otázka: Do jakého týmu z EXTRALIGE šel. 2: Líbí seti TV seriál Poslední sezona.

ODPOVĚĎ:

1.) Těžká otázka. Asi kamkoliv. Když máte víc nabídek, tak si můžete vybírat. Ale taky se může stát, že mě za deset let nebo za tři roky nemusí nikdo chtít a můžu dostat nabídku třeba z Pardubic, tak proč bych nešel do Pardubic. Nerozlišuju to a nevylučuju žádnou možnost. 2.) Na Poslední sezonu jsem koukal před měsícem a bavili jsme o tom i v autobuse. Všechno o hokeji se mi samozřejmě líbí.

18. 3. 2016, 10:46

Gabriela Dědková

Ahoj chtěla jsem se zeptat kdo byl tvým vzorem když jsi byl malý a kdo je tvým vzorem teď ? (Samozřejmně v hokeji) A co nebo kdo tě k hokeji přivedl?:)

ODPOVĚĎ:

Mým vzorem byl vždycky můj brácha. Obdivuju i střelce, jako jsou Ovečkin, Stamkos nebo Seguin. Hokej jsem jako malý viděl u bráchy a chtěl jsem být jako on.

17. 3. 2016, 17:34

Šimon Malík

Chtěl bych se zeptat v minulé sezonš HC Olomouc se spíše pohybovala v dolní části tabulky a teď bude nejspíše hrát play-of co na to říkáš???

ODPOVĚĎ:

Každá sezona je jiná. Kromě týmů, které jsou nahoře pořád, jako je Sparta nebo poslední dobou Hradec Králové, je každý rok nahoře někdo jiný. Olomouc je podle mě tým bojovníků a občas tým nepotřebuje mít hvězdy, aby byl nahoře. Takhle to je a Olomouc je toho příkladem.

17. 3. 2016, 17:32

Jiří Malkus

Ahoj, Jaký byl tvůj vzor?

ODPOVĚĎ:

Můj brácha.

17. 3. 2016, 17:30

Linda Rysová

Sleduješ NHL? A jaký je tvůj oblíbený tým z NHL?

ODPOVĚĎ:

NHL sleduju hodně, mým nejoblíbenějším týmem jsou Washington Capitals.

17. 3. 2016, 17:29

Milos Popovic

MYSLIŠ SI ŽE SE PARDUBICE ZACHRANI V EXTRALIZE

ODPOVĚĎ:

Myslím, že jo.

17. 3. 2016, 17:29

Zdenka Chmelařová

Táhlo tě to někdy i k jinému sportu než k hokeji ?

ODPOVĚĎ:

Mě osobně trošku mrzí, že mě rodiče nedali na fotbal, protože ten jsem měl hodně rád. Když jsem byl malý, tak jsem ho hrál častěji než hokej. Ale rodiče dali na výběr bráchovi a já už jsem pak musel hrát hokej. Možná že kdyby mi dali vybrat, tak jsem hrál nakonec fotbal, mám k němu vztah. Ale samozřejmě toho nelituju.

17. 3. 2016, 17:28

Radek Korub

Jaký je to pocit dostat se do "nároďáku".

ODPOVĚĎ:

Je to samozřejmě skvělé, proto ten hokej hrajeme. Člověk se narodí a má cíl hrát hokej, když se mu to splní, tak dalším cílem je třeba hrát v NHL, KHL. Pro mě osobně je reprezentace hodně vysoko a jsem moc rád, že se mi to splnilo. Doufejme, že ještě nějaký zápas v národním týmu přibude.

17. 3. 2016, 17:26

Vladimír Galas

Ahoj Dominiku jsem Váš veliký fanoušek z Mariánek a doufám že se Vám povede dobře v playoff a že to celé vyhrajete.Chtěl jsem se tě zeptat jaký máš názor na Jágrovo konec v repre a na jeho tvrzení že už nemá repre co dát.Já osobně si myslím že je vždy hodně platným hráčem.Myslíš si že se Martinu Ručínskému podaří Jardu přemluvit na Světový pohár a zda si myslíš že by sis při tvé formě třeba i s Jardou mohl na svěťáku zahrát.Díky za odpovědi a hodně štěstí v pokračující sezoně.Ahoj

ODPOVĚĎ:

Já myslím, že všichni víme, jak Jarda hraje a jak se mu daří. O tom, že už nemá repre co dát, taky všichni víme, že je to opačně. Vždycky, když přijel, to stálo za to. Ale je to těžké v jeho situaci. On to už několikrát řekl sám, že ve svém věku se soustředí na to, aby hrál hlavně v klubu. Nevím, jestli povolí, ale ja si osobně myslím, že ne. 

17. 3. 2016, 17:25

Martin Pajdla

Kubo ahoj, máš nějakou holku.

ODPOVĚĎ:

Ne, jsem volný a nezadaný :)

17. 3. 2016, 17:20

Pavel Jansa

Jen jedna otázečka - Na kterém stadionu je nejlepší a nejhorší led? Dík a ať se daří :-)

ODPOVĚĎ:

Já jsem to nikdy nezkoumal, abych pravdu řekl. Samozřejmě někde je takový tvrdší a moc zamrzlý. To jsou ty věci, které poznáme my hokejisté. Ale kde je nejlepší a nejhorší, to opravdu nevím, to je těžká otázka.

17. 3. 2016, 17:19

Marie Hutařová

Ahoj, kdo je tvůj hokejový idol, popř. koho jsi obdivoval jako malý kluk?

ODPOVĚĎ:

Jako malý jsem obdivoval všechny střelce, takže Ovečkina, Stamkose, teď třeba Seguina. Nejvíc jsem ale vždycky vzhlížel k bráchovi, od něj si nechám vždycky poradit.

17. 3. 2016, 17:17

Jan Majer

S kým se v kabině nejvíc bavíš

ODPOVĚĎ:

Se všema, máme super partu, protože se známe už dlouho. Nejvíc si rozumím s Kubou Jeřábkem a Lukášem Pulpánem. 

17. 3. 2016, 17:16

Lubomír Soldán

Dominiku budeš moc smutnej když vás Bolka vyřadí jako loni z PO. P.S. Jsem z Boleslavi

ODPOVĚĎ:

Děkuju za pěknou otázku :) Nebudu smutný, protože my vyřadíme je. Ve čtvrtfinále je nemáme, ale ještě na ně narazit můžeme.

17. 3. 2016, 17:15

Matěj Blecha

Ahoj Dominiku, kdo je tvůj nejlepší kámoš v kabině a jaký je tvůj vzor? Jaký je to pocit být nejlepší střelec TELH? Přeji mnoho úspěchů. :-)

ODPOVĚĎ:

Největší kámoš je Kuba Jeřábek, pak třeba Lukáš Pulpán. Můj hokejový vzor je určitě brácha. Být nejlepší střelec extraligy, to se poslouchá samozřejmě hezky. Je to sice individuální ocenění, ale není to jen moje zásluha. Bez spoluhráčů by to nešlo, děkuju za to jim.

17. 3. 2016, 17:13

Miroslav Vokál

Dobrý den, všem spatřujete současný neúspěch Pardubic.

ODPOVĚĎ:

Já nevím. Když se podívám na jejich tým, tak mají dobré hráče, že se jim nedaří, to je druhá věc. Sešlo se to, že ta sezona u nich není úplně dobrá, stejně je to u Litvínova. Loni vyhráli titul a teď jsou tam, kde jsou. To se prostě stane. Myslím, že Pardubice tam nepatří a příští rok tak nízko hrát určitě nebudou, když se udrží.

17. 3. 2016, 17:11

Michal Kubíček

Ahoj Dominiku,mám dvě otázky1:Jaké je to být nejlepším střelec tipsport extraligy?2:S jakým týmem bys chtěl hrát v play-off a s jakým naopak ne?

ODPOVĚĎ:

1.) Poslouchá se to hezky. Je to sice individuální ocenění, ale není to jen moje zásluha. Bez spoluhráčů by to nešlo, děkuju za to jim. 2.) Chtěl bych si asi zahrát se Spartou, protože je to vždycky úplně neskutečná atmosféra. A s kým ne? To je těžké. Samozřejmě mám nějaké oblíbené a neoblíbené týmy, ale to nebudu říkat, aby potom neměly výhodu :)

17. 3. 2016, 17:07

Nikola Kotasová

Ahoj Dominiku, zeptám se, jakou školu si vystudoval a jak ti šlo zvládat hokej i školu najednou? :)

ODPOVĚĎ:

Ještě jsem nevystudoval žádnou, dělám sportovní podnikatelskou. Ještě mi chybí didaktický test ze státní maturity, jinak mám už všechno. Takže teď v květnu to snad doklepnu. Co se týká zvládání, tak to pro mě bylo těžké v tom, že jsem byl dva roky v juniorce v Kanadě. Nebylo lehké se vrátit a dohánět to, ale díky bohu jsem to nějak zvládnul a snad to dotáhnu.

17. 3. 2016, 17:04

Lukáš Rýznar

Dominiku za jaký tým by jsi chtěl hrát v NHL? Lukin

ODPOVĚĎ:

V NHL bych si rád zahrál na Washington. I na Floridě nebo v Miami by se mi líbilo. To jsou pro mě sympatické týmy :)

17. 3. 2016, 16:51

Jan Chládek

Ahoj Dominiku, hrál by si za jeden z pražských klubů? V případě za jaký a proč?

ODPOVĚĎ:

Já jsem zastánce toho "nikdy neříkej nikdy", takže nebudu říkat, že bych nikdy nehrál třeba na Spartě. Samozřejmě je to velký rival Plzeňáků, teď momentálně bych tam hrát nechtěl, protože mám v srdci Plzeň. Ale třeba jednou, je to hezké město.

17. 3. 2016, 16:50

Dominik Pavlačka

Jak se připravujete na zápas?

ODPOVĚĎ:

To jsme zase u rituálů, mám jich hodně. Hodně z nich mi poradil brácha. Jde o to, co je dobré pro moje tělo, jak se cítím nejlíp. 

17. 3. 2016, 16:48

Klára Tomková

Ahoj. Jak si v Plzni spokojený ? A s kým si tam asi nejvíc rozumíš?

ODPOVĚĎ:

Já si rozumím se všema, není to nijak rozdělené. Hodně dobrý vztah mám s Kubou Jeřábkem, se kterým se známe už hrozně dlouho, takže na prvním místě bych řekl asi jeho. A v Plzni si nemůžu na nic stěžovat, hraju hodně, zatím ním to jde. Teď se uvidí, jak to dopadne, jestli bude sezona úspěšná nebo ne.

17. 3. 2016, 16:47

Michaela Zappeová

Ahoj Dominiku, mám na tebe pár otázek 1. Proti kterému klubu se ti hraje nejhůř a proč? 2. Nejlepší příhoda z kabiny? 3. Máš nějaké rituály (jaké)? 4. Jsi pověrčivý? 5. Oblíbená písnička? 6. Šel bys do KHL kdybys dostal nabídku? 7. Spadl jsi už ze schodů (kolikrát) :D? 8.Nejlepší střelec TELH co na to říkáš? 9. Sleduješ zápasy NHL? a poslední 10. Jak by ses popsal (vlastnosti)?...To je vše. Děkuji za odpovědi a ať se ti daří, dotáhneš to daleko.

ODPOVĚĎ:

1.) Nejhůř se mi hraje asi proti Mladé Boleslavi, a to zejména na jejich ledě. Je to takový hodně bruslivý tým. 2.) To si nechám pro sebe :) 3.) Rituálů mám hodně, ale nemůžu říct žádný, protože by se ztratilo to kouzlo. 4.) Hodně. 5.) Tarzan Boy od Baltimory. 6.) Asi bych o tom přemýšlel, ale takhle daleko nemířím, protože teď tu máme ještě práci v Plzni. 7.) Určitě jsem spadnul, ale kolikrát, to nevím. 8.) Poslouchá se to samozřejmě hezky, ale byla to jen základní část a teď je to důležitější v play off. 9.) Sleduju, když jde o zápas, který můžu sledovat, tak se koukám. 10.) Nervák, ochotný, milý, cílevědomý... Nevím, to je těžké :) Díky za přání.

17. 3. 2016, 16:44

Michal Šromota

Ahoj Dominiku Chtěl bych se zeptat, jestli si na každý zápas omotáváš čepel novou páskou nebo hraješ někdy i více zápasů se stejným omotáním. Díky Michal

ODPOVĚĎ:

Dá se říct, že každý den před tréninkem si omotávám čepel novou páskou. Nejsem líný, dělám to furt.

17. 3. 2016, 16:38

Miroslav Koch

Jaký zápas se ti nejvíce líbil v základní části?

ODPOVĚĎ:

Nejvíc se mi líbilo druhé kolo v Pardubicích, kdy jsem dal svůj první hattrick a vyhráli jsme.

17. 3. 2016, 16:37