×

Obnova zapomenutého hesla

Rozhovor

Martin Procházka

Jako člen týmu HOKEJKA se můžeš ptát významných osobností českého hokeje na vše, co Tě zajímá! Tentokrát na Tvoje dotazy a otázky Tvých spoluhráčů z HOKEJKY odpovídal olympijský vítěz z Nagana MARTIN PROCHÁZKA. Legendární útočník má doma kromě zlata z Turnaje století i čtyři zlaté medaile z mistrovství světa a je členem Síně slávy českého hokeje. Na otázky Martin Procházka odpovídal v únoru.

Michael Soldán

Jak je ?

ODPOVĚĎ:

Jak se dá a jak člověk vstane. (smích)

16. 2. 2016, 11:37

Tomáš Cabal

Kterého vašeho gólu si nejvíce ceníte ?

ODPOVĚĎ:

Pro mě byla asi nejdůležitější branka na mistrovství světa ve Vídni v 96. roce, kdy se mi povedlo dát gól těsně před koncem finále. 

16. 2. 2016, 11:36

Šimon Malík

Jak vzpomínate ZOH v Naganu????

ODPOVĚĎ:

Na olympiádu v Naganu vzpomínám samozřejmě strašně rád, bylo to krásné.

16. 2. 2016, 11:36

Adam Dostál

Ahoj Martine jak vzmomínáš na olimpiádu v naganu?

ODPOVĚĎ:

Na olympiádu v Naganu vzpomínám samozřejmě strašně rád, byla to krásná doba.

16. 2. 2016, 11:36

denis Groh

Jaké to bylo v Naganu?

ODPOVĚĎ:

Na olympiádu v Naganu vzpomínám samozřejmě strašně rád, bylo to krásné.

16. 2. 2016, 11:35

Linda Rysová

Dobrý den, jak vzpomínáte na Stardance a byl jste letos podívat na nějakém přímém přenosu?

ODPOVĚĎ:

No, vzpomínám... (smích) Já jsem v té době nic neměl a byl jsem osloven asi i trochu na poslední chvíli. Potřebovali sportovce, tak jsem to nakonec vzal. Počítal jsem s tím, že vypadnu po dvou kolech, a nakonec to dopadlo až do finále. Ale s tancem nemám nic společného. (smích) Nejaké kroky tam v paměti zůstaly, ale není to o žádné ladnosti. Já se snažil se to naučit, ale opravdu to byla jen ta snaha. (úsměv) Na žádný večer jsem se osobně podíval nebyl, ani jsem to nesledoval v televizi.

16. 2. 2016, 11:35

Robin Kryka

Co jste si řekl když zazněla konečná siréna po finále ZOH v Naganu?

ODPOVĚĎ:

Asi jsem prostě řval nadšením, jako všichni. (smích) Že jsme to dotáhli až konce, protože vyhrát 1:0 je hrozně těžké, ale měli jsme v bráně neprůstřelného Hašana, takže nakonec ten jeden gól stačil.

16. 2. 2016, 11:33

Dominik Zamrzla

Zdravím Martine, moje otázka zní, jak jste se sžil s prací tiskového mluvčího národního týmu. Byla nervozita? Přeci jen je to něco nového ve vašem hokejovém životě. A poslední otázka, jaké vidíte nedostatky v národním týmu. Hezký den :-)

ODPOVĚĎ:

S prací jsem se sžil celkem rychle. Mám na starost na svazu jen národní tým, takže je to vyloženě práce s hráči a s médii. Bylo to příjemné, kluci to brali v pohodě, proběhly i nějaké srandičky. Nervózní jsem nebyl, spoustu hráčů i lidí z médií už jsem znal z dřívějška. V národním týmu všechno klape, což bylo vidět i na tom, jak bylo skvěle zorganizováno mistrovství světa u nás. Na ledě pak už chybí jen trochu štěstíčka, aby se udělala nějaká medaile. Moc bych to klukům přál na dalších mistrovstvích.

16. 2. 2016, 11:32

Jindřich Špás

Tancuješ od té doby co jsi byl ve StarDance? A koukal si se na 7. řadu? Dík za odpověď

ODPOVĚĎ:

Netancuju, s tancem nemám nic společného. (smích) Nejaké kroky tam v paměti zůstaly, ale není to o žádné ladnosti. Já se snažil se to naučit, ale opravdu to byla jen ta snaha. (úsměv) A na další řady jsem se nekoukal.

16. 2. 2016, 11:28

Mia Toretova

Dobry den chtela jsem se zeptat jak jste se k hokeji dostal

ODPOVĚĎ:

V Kralupech nad Vltavou jsem bydlel kousek od zimáku, hodně času jsme jako malí trávili venku a já se okolo zimáku často potuloval. Kdyby bylo blízko fotbalové hřiště, tak bych se třeba motal okolo něj. Souviselo to určitě s tím, že jsem byl tak blízko zimáku.

16. 2. 2016, 11:26

Josef Iszwora

zdravím. Když už jsem myslel že se vše spraví, když jsem se po dvou letech vrátil zpět k hokeji. Tak jsem zjistil že už mi moji rodiče moc nevěří že to někam dotáhnu co dělat jak je zase donutit. Trénuji jak to jde na suchu i na ledě, ale oni si myslí že teď už je to zbytečné že se hokejem neuživím mi řekla mamka (a zatím ve všem co mamka řekla měla pravdu) Mám je moc rád, ale jsou prostě přesvědčeni že 2. roky je jak zaspat půlku života. Znal jste někoho taky takové kdo měl s tímhle problémy a pak to dotáhl daleko..??

ODPOVĚĎ:

Na to je těžké odpovědět, když nevím, kolik vám je. Obecně jsou někteří kluci, kteří začali s hokejem později, třeba až v deseti letech, a dohnali to. Například Libor Procházka na Kladně začínal později a a dotáhl to až na mistrovství světa.

16. 2. 2016, 11:26

lubomír soldán

Martine nevíš kolik jsi proměnil nájezdů tím tvým nepřekonatelným backhandem (bekendem)

ODPOVĚĎ:

No to nevím. (smích) Samozřejmě ty nájezdy a trestná střílení šly takhle proměňovat jen určitou dobu, když s tím brankáři tolik nepočítali. Bylo to trošku neobvyklé zakončení, protože to bylo přes ruku do backhandu. Když už to později brankáři veděli, tak už to tak jednoduché nebylo, protože s tím počítali. A já musel začít přemýšlet i nad jinými zakončeními. Ale někdy mi to nedalo a zase jsem to udělal. (úsměv)

16. 2. 2016, 11:02

Marek Šimák

Kdo byl Tvůj hokejový vzor?

ODPOVĚĎ:

Jiří Lála. Sledoval jsem ho jako dítě, když naši vyhráli mistrovství světa v roce 1985 v Praze. A hrozně se mi líbilo, jak hrál. Měl na zádech číslo dvacet a já od té doby miloval dvacítku. takže můj hokejový vzor byl určitě on.

16. 2. 2016, 10:57

Mirek Soukup

Hezký den , Martine, je horší hrát hokej , nebo moderovat pořad Tříšt a jak jste se k moderování dostal ?

ODPOVĚĎ:

Hokej hraje člověk od mala, takže je to postupný vývoj, do moderování jsem skočil s rozeběhem. Snažím se moderovat přirozeně, nikdo ode mě asi neočekává, že budu nějaký velký moderátor, máme to tak nastavené. Myslím, že s tím nemám žádný velký problém. Dostal jsem se k tomu tak, že mě oslovil ředitel Sportu 5, zda bych nechtěl oba pořady moderovat, a domluvili jsme se.

16. 2. 2016, 10:56

Jakub Sajdák

Zdravím,co říkáte na výkony HC Olomouc ?

ODPOVĚĎ:

Myslím, že zatím mají dobrou sezonu a hrají v horní polovině tabulky. Přál bych jim, aby se dostali minimálně do předkola play off a třeba i dál. Ale je to tam tak vyrovnané, že bude záležet opravdu až na posledních kolech.

16. 2. 2016, 10:53

Vítězslav Tůma

Dobrý den pane Procházka. Vsetínu se v dobách jeho největší slávy říkalo "malý nároďák". A tak se chci zeptat: 1) Myslíte si, že s mistrosvským týmem, ve kterém jste působyl i vy, by tento valašský klub mohl konkurovat zahraničním reprezentacím té doby? Když vezmeme v úvahu, že vsetínští hráči byly natolik sehraní a sebevědomí, když dokázali vyhrávat jeden titul za druhým. 2) Když jste přijeli se Vsetínem na hřiště soupeře, případně soupeř přijel na váš domácí stadion, cítili jste z protivníků větší respekt, že nastupují proti týmu, který se jen těžko poráží? 3) Jak jste vnímal, že byl tento moravský klub později vyloučen z nejvyšší soutěže kvůli financím? 4) Myslíte si, že má na to, aby postoupil alespoň do WSM ligy? Děkuji Vám za odpovědi a přeji Vám mnoho zdaru a úspěchů v roce 2016! Vítězslav Tůma

ODPOVĚĎ:

Něco jiného je, když tým ve stejném složení hraje celoroční soutěž, a potom hrát v reprezentačním týmu. Záleží na tom, o jakou by šlo reprezentaci, ale těm nejlepším by podle mě Vsetín konkurovat nemohl. To, že byl Vsetín vyloučen, bylo samozřejmě nepříjemné, protože jsem tam nějakou dobu odehrál. Poté se klub dostal do finančních problémů a záleželo na vedení ligy. Mrzelo mě to. Já nyní druhou ligu tak podrobně nesleduji, abych mohl říct, jestli má Vsetín na postup do WSM ligy, ale vím, že hraje ve vrchní polovině tabulky mezi prvními třemi týmy. Co vím, tak má velkou šanci postoupit také Frýdek Místek, který je farmou Třince. 

16. 2. 2016, 10:52

Vendula Lukášová

Dobrý den Martine, chtěla bych se zeptat kdo podle vás ze současné extraligy má největší šanci získat titul a komu byste ho nejvíce přál?

ODPOVĚĎ:

To je těžká otázka, adeptů je tam několik a liga je obrovsky vyrovnaná. Takže si to netroufnu říct. Nahoře je Sparta, Liberec, Plzeň... Myslím, že finále Liberec - Sparta by bylo rozhodně zajímavé. 

16. 2. 2016, 10:42

Michal Novák

dobrý den Martine chtěl bych se zeptat kdo myslíte že má největší šanci vyhrát tipsport exraligu ?Děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ:

Těžko říct, ale finále Liberec - Sparta by podle mě bylo pěkné.

16. 2. 2016, 10:40

Jan Zbořil

Dobrý den. jaké je podle vás největší překvapení a největší zklamání letošní sezóny ve WSM lize ?

ODPOVĚĎ:

Podle mě je zatím velkým překvapením ve WSM lize Přerov, který je nováčkem a přitom skončil po základní části pátý. Jsem zvědavý, jak to dopadne. Je tam Kladno, kterému bych přál postup zpět do extraligy. Ale bude to těžké, nejdřív musí projít play off a pak případně baráží. Se zklamáním je to těžké. Možná Benátky nad Jizerou, které hrály asi tři roky zpátky výborně, ale nyní jsou vespod.

16. 2. 2016, 10:40

Václav Balek

Dobrý den, na jaký zápas s českou hokejovou reprezentací nejraději vzpomínáte?

ODPOVĚĎ:

Takových zápasů bylo víc. Třeba když jsme hráli finále mistrovství světa proti Slovensku v roce 2000 nebo finále v roce 1996. Já měl štěstí v tom, že pokaždé, když jsem hrál finále, tak jsme vyhráli. Nikdy jsme nebyli druzí.

16. 2. 2016, 10:36

Matyáš Trbušek

Co říkáš na výkony Komety Brno, mají šanci na play off ?

ODPOVĚĎ:

Kometa je podle mě letos v takovém stavu, že se trošku dává dohromady. Teď mají nového kouče, majitele Libora Zábranského. Ten bude asi chtít tým trošku omladit a oživit. Má to sám ve svých rukou a může rozhodovat, jak chce. Takže záleží čistě na nich, jak to povedou dál. 

16. 2. 2016, 10:34

Magdaléna Vostárková

Dobrý den, je lepší hrát za národní tým nebo mu dělat tiskového mluvčí?

ODPOVĚĎ:

Celý život jsem hrál hokej a vždy pro mě byla čest hrát za národní tým.Užíval jsem si to a byl jsem za to hodně rád, že se mi povedlo hrát snad osm let v kuse za národní tým, protože se mi vyhýbala zranění. Je to příjemné i teď v pozici tiskového mluvčího, když už nemusím na led a koukám se na kluky z hlediště. Ale asi je lepší hrát.

16. 2. 2016, 10:28

Josef Koščuško

Dobry den Martine potrebuji poradit mam syna v prvni tride a hraje hokej ale bohuzel zacal pozdeji a trosku zaostava oproti svim spoluhracum tak chci poradit jak snim mohu trenovat ale na suchu bohuzel nemam prilezitost trenovat na lede hlavne se jedna o praci s holi dekuji moc za radu Koscusko.

ODPOVĚĎ:

Kromě tréninků na ledě se samozřejmě dá trénovat i na suchu. Ať je do střelba nebo různá cvičení na rychlost rukou. Je na to potřeba akorát nějaká deska na zem, na které puk klouže, a branka. Nemusí být ta velká hokejová, může se zakrýt, nechat nějaké otvory a cvičit přesnost střelby jejich trefováním. Plus dělat různé drily s hokejkou na desce. Těch možností je plno.

16. 2. 2016, 10:21

Petr Tomsa

komu fandíš v extralize hokeje???? věrný fanda Petr

ODPOVĚĎ:

Když bylo v extralize Kladno, tak jsem fandil samozřejmě jemu. A teď mám oblíbený asi Litvínov, vždycky se mi proti němu dobře hrálo. A hrají takový podobný útočný styl, jaký chtělo vyznávat Kladno.

16. 2. 2016, 10:16

Jan Pojezný

Od jakého roku hraješ hokej a v jakém roce jsi vstřelil nejvíc golu

ODPOVĚĎ:

Na dospělé úrovni zhruba od roku 1989, kdy jsem začínal na Kladně v A-týmu. A jako dítě jsem začínal asi v šesti letech. Svůj nejproduktivnější rok opravdu nevím, já si žádné takové statistiky nevedu.

16. 2. 2016, 10:13

Michal Andrýsek

AHOJ MARTINE PREJI TE PEKNY NOVI ROK HLAVNE ZDRVI CO TED PLANUJES MAS NEJAK PLANY TENTO ROK MEJ SE FAJN A HOKEJI ZDAR

ODPOVĚĎ:

Děkuji. Nic nového zatím neplánuji, mám ty dvě zaběhlé práce, za které jsem rád. Ať už je to moderování v televizi, nebo práce tiskového mluvčího.

16. 2. 2016, 10:10

Tomáš Zachoval

Dobrý den. Vzpomínáte na Stardance?

ODPOVĚĎ:

No, vzpomínám. Já jsem v té době nic neměl a byl jsem osloven asi i trochu na poslední chvíli. Potřebovali sportovce, tak jsem to nakonec vzal. Počítal jsem s tím, že vypadnu po dvou kolech, a nakonec to dopadlo až do finále. Ale s tancem nemám nic společného. (smích) Nejaké kroky tam v paměti zůstaly, ale není to o žádné ladnosti. Já se snažil se to naučit, ale opravdu to byla jen ta snaha. (úsměv)

16. 2. 2016, 10:09

Ondřej Kičmer

Dobrý den pane Procházka, chci Vám poděkovat za pořady na Sport5 Hokejová pětka a Extraligová tříšť, skvělě přibližujete divákům zákulisí 1.ligy. Má otázka zní: Kdy se prosadí pravidlo, aby všichni trenéři v Extralize a 1. lize povinně nosili obleky na utkání? Líbí se mi kanadská mentalita, kdy oni berou zápas jako svátek a proto všichni hráči a trenéři mají obleky? V jakém časovém horizontu předpokládáte tento zvyk i u nás, kdy trenéři či domácí hráči budou mít na utkání obleky? Děkuji za Váš čas a přeji hodně štěstí Ondřej6

ODPOVĚĎ:

Mně se tenhle trend také líbí. Někteří trenéři obleky nosí, u pár týmů mají dokonce stejné obleky i hráči. Ale myslím si, že je to čistě věc každého klubu, že to nejde nijak nařizovat. Je to zkrátka individuální, ale já mám stejný názor jako vy, líbí se mi to. Ale je to každého věc, težko bude třeba trenér chodit v obleku na zimák na Kladně, kde je opravdu velká zima. (smích)

16. 2. 2016, 10:05

Zdeněk Bína

Dobrý den pane Procházka. Rád bych se zeptal kam bych mohl poslat vaši fotografii k podpisu?

ODPOVĚĎ:

Nejlepší asi bude, když ji pošlete na Český svaz ledního hokeje.

16. 2. 2016, 9:54

Michal Racl

Zdravím Martine, zahrajete si ještě někdy pro zábavu jako "legendární blue Line" s Pavlem Paterou a Otou vejvodou? Byli jste neskutečná útočná síla,...a to nejen pro Kladno,ale i pro reprezentaci. Přeji v roce 2016 hodně zdaru a co nejlepší výsledky + kvalitní hokej s reprezentací.

ODPOVĚĎ:

Díky moc. Já si rád zahraju, když k tomu bude příležitost, pokud budeme pozvaní na nějaké vzpomínkové exhibiční utkání, jak tomu říkám :) Když to přijde, tak rádi přijedeme. Teď chystá Pavel Patera nějakou rozlučku se svojí kariérou na Kladně a pokud to vyjde, tak tam by k tomu mohlo dojít.

16. 2. 2016, 9:54

Petr Nikodým

Jakou mas zachovanou vyzbroj ? A jakou znacku ?

ODPOVĚĎ:

Já jsem hrál skoro celou kariéru ve značce Jofa. Doma asi ještě najdu nějaké kalhoty, rukavice a chrániče.

16. 2. 2016, 9:51

Petr Sroka

Jak to vidíš s účasti v české reprezentaci a na MS.

ODPOVĚĎ:

No já ve svém věku už to moc nevidím :)

16. 2. 2016, 9:48

Michal Kříž

dobrý den jak se vám líbilo MS v hraní ČR?

ODPOVĚĎ:

Pro mě osobně to byl úplně super zážitek. Zaprvé jsem byl v té pozici, že jsem byl s týmem v kabině a trávil jsem tam čas při přípravách i pak samotný šampionát. Navíc mistrovství bylo skvělé zorganizované, což jsem si užil v pozici člena realizačního týmu. Byla to super zkušenost, moc se mi to líbilo.

16. 2. 2016, 9:48

Ladislav Beran

Jaké je to dělat manažera hokejové reprezentaci jaké to jsou povinnosti a hrajete v nějakém Old Boys klubu ? Ladislav Beran díky za odpověď

ODPOVĚĎ:

U reprezentace nedělám žádného manažera, jsem to jako asistent tiskového mluvčího. Když jsou akce národního týmu, tak třeba jedu s hlavním mluvčím Zdeňkem Zikmundem. Motá se to hlavně okolo mistrovství světa nebo příprav akcí, kde je více práce. A v žádném Old Boys Klubu nehraju.

16. 2. 2016, 9:42

Jakub Hudec

Ahoj Martine,jak vzpomínáš na Nagano...a jak se ti hraje ve Spartě?

ODPOVĚĎ:

No když jsem hrál v Naganu, tak můj jmenovec, Martin Procházka ze Sparty, možná ani ještě nebyl na světě, nebo to byl malý capart. (smích) Jinak na Nagano vzpomínám samozřejmě rád, ale se Spartou nemám nic společného. (úsměv) Je to hezké, že mi přejete, abych ještě teď hrál za Spartu, ale v tomhle věku už hraje jen Jarda Jágr.

16. 2. 2016, 9:38

Jakub Lochman

Jak vzpomínáte na hokejová léta?

ODPOVĚĎ:

Byla to krásná doba. Zažil jsem i ty úžasné momenty, i ty méně krásné, protože konec kariéry u mně nebyl úplně ideální. Takže to trošku zhořklo. Ale jinak vzpomínám na aktivní kariéru hrozně rád.

16. 2. 2016, 9:35

Lukáš Čedík

Dobrý den chtěl bych se zeptat co říkáte na výkony Českých juniorů na MS U 20 2016 v Helsinkách a co myslíte že bychom měli zlepšit proti soupeřům a ve čtvrtfinále ? Díky za odpoveď

ODPOVĚĎ:

Co jsem sledoval, tak celý šampionát to bylo jako na houpačce. Některé zápasy byly moc dobré, některé naopak týmu nesedly. Tam je složitost v tom, že týmy jsou dávané dohromady na poslední chvíli a hodně hráčů už hraje v cizině. Hodně tedy záleží na tom, jak si tým sedne, jak to dají dohromady, protože mají ze svých soutěží různé návyky. 

16. 2. 2016, 9:33

Ondřej Masnica

Dobrý den,co vás vedlo k tomu hrát hokej?

ODPOVĚĎ:

V Kralupech nad Vltavou jsem bydlel kousek od zimáku, hodně času jsme jako malí trávili venku a já se okolo zimáku často potuloval. Kdyby bylo blízko fotbalové hřiště, tak bych se třeba motal okolo něj. Souviselo to určitě s tím, že jsem byl tak blízko zimáku.

15. 2. 2016, 17:28

Lukáš Markus

V kolika letech jsi začínal s hokejem

ODPOVĚĎ:

Začínal jsem asi v pěti nebo šesti letech.

15. 2. 2016, 17:26

Jan Kroupa

Hraješ dlouho hokej

ODPOVĚĎ:

Teď už nehraju :) 

15. 2. 2016, 17:26

Marek Neklapil

dobry den pane procházka kdo podle vás vyhraje extraligu?

ODPOVĚĎ:

To je těžká otázka, adeptů je tam několik a liga je obrovsky vyrovnaná. Takže si to netroufnu říct. Nahoře je Sparta, Liberec, Plzeň... Myslím, že finále Liberec - Sparta by bylo rozhodně zajímavé. 

15. 2. 2016, 17:25

Jan Stromko

jaká je vaše nejoblíbenější značka

ODPOVĚĎ:

Jestli myslíte značku oblečení, tak mám rád značku Gant. Je taková sportovní, příjemná.

15. 2. 2016, 17:23

Blažena Žáková

Dobrý den pane Procházka s kterým hráčem z československé historie by jste si chtěl zahrát a s kterým z NHL?Děkuji

ODPOVĚĎ:

Já jsem ještě zažil společnou československou ligu a tam hrál Dárius Rusnák. S tím bychom si určitě sedli. On byl oproti mně obrovský idol a mazák, ale nějak jsme se spolu začali bavit a popovídali si, když jsme se někde potkali. Takže bych si chtěl asi zahrát s ním. A z NHL? Chvíli jsem byl v Torontu a tam hrál Mats Sundin, kapitán a obrovská ikona. Takže asi s ním.

15. 2. 2016, 17:22

Filip Kordula

Zdravím Martine. Jaké je být jako v životě autorem mistra světa? A jak jinak si to v hlavě přehráváš tvé slavné momenty kariéry i po pár letech . :)) ? Děkuji .

ODPOVĚĎ:

Úspěchy jsou samozřejmě hezké, patří ke sportu a když se to povede, tak je to příjemné. Ale také trošku pomíjivé. Teď je to jedno, jestli jsem mistr světa nebo ne, život jde dál a člověk se už musí živit jinak než hokejem. Byl to úspěch, ale nic to pro mě teď neřeší.

15. 2. 2016, 17:18

Daniel Petráš

Dobrý den pane Procházka, nechystáte se dělat hokejového trenéra. Děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ:

No, nechystám. Já jsem to původně chtěl, když jsem skončil kariéru a byl jsem toho hokeje ještě plný. Myslel jsem, že bych třeba začal u dorostu nebo někde u malých dětí, ale nic takového mi na Kladně nebylo nabídnuto. Z toho hokejového světa jsem trošku vypadl, takže bych se na to musel připravit a znovu se dostat do obrazu, být v kontaktu se svazem, který má určitou společnou strategii trenérů. 

15. 2. 2016, 17:06

Tomáš Pavelka

Myslíš že Liberec letos konečně vyhraje titul ?

ODPOVĚĎ:

Liberec má na to našlápnuto, letos má od začátku výbornou sezonu, je suverénní. Ale někdy to tak bývá, že i když je výborná sezona, tak boje play off už jsou poté o něčem jiném. Já bych to Liberci přál, myslím, že má opravdu výborně poskládaný tým. Uvidíme, kam až to dotáhne. 

15. 2. 2016, 17:02

Josef Horňák

Která branka v tvé kariéře byla nejdůležitější?

ODPOVĚĎ:

Pro mě byla asi nejdůležitější branka na mistrovství světa ve Vídni v 96. roce, kdy se mi povedlo dát gól těsně před koncem finále. 

15. 2. 2016, 17:00

Radek Korub

Jaká je rozdílná práce mezi profesionálním hráče hokeje a uvaděčem hokejové pětky?

ODPOVĚĎ:

Je to každé úplně jiné povolání. Hokej jsem hrál od malinka, tak to pro mě bylo příjemnější, byl jsem na to zvyklý. Do moderování jsem skočil trošku z rozeběhu, ale užívám si to. Je to taky přijemný adrenalin.

15. 2. 2016, 16:58

Lukáš Trykar

Jak sis užil exibici v Livínově?

ODPOVĚĎ:

To bylo taky moc příjemné, i když to bylo něco trošku jiného než zmiňované Zlaté utkání. Šlo o exhibici Litvínova, byla tam výborná atmosféra. Já osobně jsem tam byl na ledě snad po roce, možna dokonce poprvé od té Jihlavy. Bylo moc fajn si zase zahrát s Patýzem (Pavlem Paterou) v jednom útoku.

15. 2. 2016, 16:56

Vít Šablatura

Fandíte nějakému týmu v NHL? Jakému a proč?

ODPOVĚĎ:

Já nejsem žádný velký fanoušek NHL, nemám tam žádný oblíbený tým a ani nikdy dřív jsem ho neměl. Takže je mi to v podstatě jedno, podívám se na všechny týmy. Hlavně tedy na ty, kde hrají naši kluci. 

15. 2. 2016, 16:50

Tereza Vojtíšková

Dobrý den, jak vzpomínáte na Zlaté utkání, užil jste si ho? Nevzpomenete si, jestli jste převzal obálku pro Jágra a předal? Děkuju

ODPOVĚĎ:

Na Zlaté utkání vzpomínám samozřejmě rád. Bylo to příjemné se po dlouhé době setkat s klukama. Bylo to takové uvolnění, i fanoušci si to podle mě užili. A obálku jsem předal, ale dál o ní nic nevím :)

15. 2. 2016, 16:48

Jakub Kolář

Jak myslíš, že dopadne letos Mora Olomouc?

ODPOVĚĎ:

Myslím, že zatím mají dobrou sezonu a hrají v horní polovině tabulky. Přál bych jim, aby se dostali minimálně do předkola play off a třeba i dál. Ale je to tam tak vyrovnané, že bude záležet opravdu až na posledních kolech.

15. 2. 2016, 16:42