Soutěž o 3 ŠKODA VIP jízdy na Carlson Hockey Games

Český národní tým čekají poslední tři domácí utkání před startem mistrovství světa na Slovensku. A ty máš jedinečnou šanci dostat se na něj jako VIP host i s odvozem až z domu. Soutěžíme totiž o 3 ŠKODA VIP jízdy na Carlson Hockey Games. Jedna jízda na každý hrací den turnaje. Jízda obsahuje vždy dvě VIP vstupenky, 2 nové dresy repre a další dárečky. A samozřejmě odvoz vozem ŠKODA AUTO na hokej a z hokeje domů. Tak neváhej, jedná se o poslední šanci v sezoně! A brněnské hry budou prošpikovány slavnými hokejisty z NHL. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky! Pokud chceš nápovědu, mrkni na web skoda-auto.cz.

Výhry

  • 1 x ŠKODA VIP jízda pro 2 osoby na utkání Česko – Finsko (Brno 2. 5. 2019 od 17:30)
  • 1 x ŠKODA VIP jízda pro 2 osoby na utkání Česko – Švédsko (Brno 4. 5. 2019 od 18:30)
  • 1 x ŠKODA VIP jízda pro 2 osoby na utkání Česko – Rusko (Brno 5. 5. 2019 od 18:00)
  • Součástí každé ŠKODA VIP jízdy jsou 2 vstupenky do VIP prostor na utkání, 2 reprezentační dresy a dárek od ŠKODA AUTO.

Termín soutěže

Středa 24. 4. 2019 – sobota 27. 4. 2019 do 12 hodin. Vyhlášení výherců mezi 27. a 29. dubna 2019.

Pravidla soutěže

Soutěžící musí správně odpovědět na obě soutěžní otázky. V případě shodných správných tipů více soutěžích rozhodne o vítězi losování. 

Soutěže se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Soutěžící svým zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry bude jeho jméno uvedeno na webu hokejka.cz a sociálních sítích Hokejky a Národního týmu (@narodnitym). Další zásady užívání dat najdete na webu.

Odpovědní formulář

Pro účast v soutěži se přihlas nebo registruj