Soutěž o album OFScards - Chance liga 2018/2019

Jak dobře znáš Chance ligu? Ukaž svůj přehled a vyhraj album plné hokejových karet naší druhé nejvyšší české soutěže. Album sezony 2018/2019 obsahuje karty všech hráčů z dílny OFScards. Pokud tedy patříš k vášnivým sběratelům, zapoj se do soutěže!

Pravidla soutěže

3 ze všech účastníků soutěže vyhrají ceny dle pořadí vylosování! Losovat se bude pouze z účastníků soutěže, kteří správně odpověděli na všechny tři otázky.

Hlasovat můžeš do středy 20. února 2019 do 12:00 hodin, ostatní hlasy jsou neplatné. Do soutěže se můžeš zapojit prostřednictvím formuláře na www.hokejka.cz v sekci Soutěž (ZAPOJ SE / SOUTĚŽE). Podmínkou účasti v soutěži je správné vyplnění soutěžního formuláře.

Výherci budou oznámeni nejpozději v pátek 22. února 2019 na oficiálním webu HOKEJKY a sociálních sítích HokejkaCZ. Současně budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, případně telefonem. V případě, že neodpoví na kontaktování, cena propadá na dalšího vylosovaného v pořadí. Ankety se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Soutěžící svým zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry bude jeho jméno uvedeno na webu hokejka.cz a sociálních sítích Hokejky. Podrobná pravidla soutěže najdete zde (web).

Ceny

  1. cena – album hokejových karet Chance ligy 2018/2019 - OFScards
  2. cena a 3. cena – sportovní láhev Hokejka.cz

Odpovědní formulář

Soutěž je uzavřena