сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Soutěž o kovový regál MIX společnosti AJ Produkty

Věděli jste, že společnost AJ Produkty již přes 30 let sponzoruje MS v ledním hokeji? Její logo vidíte každý rok na dresech hokejových rozhodčích. Společnost AJ Produkty vybavuje kanceláře, sklady a průmyslové provozy již téměř 50 let! Kromě hlavního sídla ve Švédsku má zastoupení ve 20 evropských zemích. 

Nabízí dokonalý MIX kovových regálů a regálových systémů. Specializuje se na kvalitní kancelářský nábytek, především vlastní design výškově nastavitelných stolů, skříní a pohovek od předních designérů AJ.

A nyní si můžeš o jeden z nich zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na tři otázky a flexibilní regál MIX poputuje právě k tobě. Nápovědu k soutěži najdeš ZDE.

Ceny pro vítěze:

1x flexibilní regál MIX

Průběh soutěže a vyhlášení vylosovaného výherce:

  • Možnost vkládat odpovědi do neděle 13. listopadu 2022. Vyhlášení výherce do středy 16. 11. 2022.

Pravidla soutěže

Výherce musí správně odpovědět na všechny tři soutěžní otázky. V případě shodných správných tipů rozhodne o výherci los. Pravidla soutěže najdete zde (web). Soutěžící zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry může být jeho jméno zveřejněno na webu www.hokej.cz (www.hokejka.cz) a sociálních sítích Hokejky.

Pokud si výherce na webu parntera soutěže vybere zboží nad rámec výhry, bude tato výhra odečtena z celkové ceny objednávky a na tuto objednávku poskytne partner soutěže ještě individuální slevu.

Odpovědní formulář

Soutěž je uzavřena