Soutěž o šprtec Tipsport extraliga

V nové soutěži na Hokejka.cz můžete usilovat o parádní stolní hru – šprtec (nově nazývaný také Hoockey) v hodnotě více než 4 000 korun. Vítěz získá šprtec s tématikou Tipsport extraligy a hráči Sparty a Liberce. Druhé a třetí místo bude odměněno sportovní láhví Hokejka.cz. A jak můžete šprtec vyhrát? Jako vždy bude nutné správně odpovědět na všechny soutěžní otázky. Soutěžit můžete až do čtvrtka 28. 3. 2019 do 12 hodin. Otázky najdete na konci této stránky.

Cenu do soutěže věnoval stolnihokej-shop.cz.

Pravidla soutěže

3 ze všech účastníků soutěže vyhrají ceny dle pořadí vylosování! Losovat se bude pouze z účastníků soutěže, kteří správně odpověděli na všechny tři otázky.

Hlasovat můžeš do čtvrtka 28. března 2019 do 12:00 hodin, ostatní hlasy jsou neplatné. Do soutěže se můžeš zapojit prostřednictvím formuláře na www.hokejka.cz v sekci Soutěž (ZAPOJ SE / SOUTĚŽE). Podmínkou účasti v soutěži je správné vyplnění soutěžního formuláře.

Výherci budou oznámeni nejpozději v neděli 31. března 2019 na oficiálním webu HOKEJKY a sociálních sítích HokejkaCZ. Současně budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, případně telefonem. V případě, že neodpoví na kontaktování, cena propadá na dalšího vylosovaného v pořadí. Ankety se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Soutěžící svým zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry bude jeho jméno uvedeno na webu hokejka.cz a sociálních sítích Hokejky. Podrobná pravidla soutěže najdete zde (web).

Ceny

  1. cena – šprtec v edici Tipsport extraliga v hodnotě 4190,- Kč
  2. cena a 3. cena – sportovní láhev Hokejka.cz

Odpovědní formulář

Pro účast v soutěži se přihlas nebo registruj