Soutěž o stříbrné mince s hokejisty za 15 000 korun

Hvězdná hokejová jména na stříbrných mincích. Sport a drahé kovy k sobě patří odnepaměti. Snem každého šampiona je stanout na stupních vítězů, ale také si odnést cennou trofej jako připomínku svého triumfu. Díky České mincovně může být památka na velké sportovní události i tvoje… Na zlaté hochy z Nagana se dodnes vzpomíná jako na hrdiny. Nebyli však jedinými hvězdami, které šířily dobré jméno našeho hokeje. V cyklu zlatých a stříbrných mincí vydaných Českou mincovnou u příležitosti 20. výročí památné olympiády se po boku olympioniků z Nagana objevují jejich nejslavnější předchůdci.

V naší soutěži máme vždy po dvou stříbrných mincích s pěticí zvučných jmen: František Pospíšil, Jan Suchý, Jaroslav Pouzar, Jiří Šlégr a Vladimír Růžička. Stačí jen správně odpovědět na naše tři soutěžní otázky. Minci dostane první deset soutěžících, kteří správně odpovědí na všechny otázky. Všechny odpovědi najde na webu nebo e-shopu České mincovny.

Termín soutěže

Soutěž bude probíhat na webu od 13. 5. 2019 do 20. 5. 2019 do 18 hodin. Vyhlášení výherců proběhne mezi úterým 21. a středou 22. května 2019 na webu Hokejka.cz.

Pravidla soutěže

Soutěžící musí správně odpovědět na soutěžní otázky. V případě více správných odpovědí rozhodne o výherci čas, kdy vkládali odpovědi. Vyhraje nejrychlejších 10 správných odpovědí.

Soutěže se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Soutěžící svým zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry bude jeho jméno uvedeno na webu hokejka.cz a sociálních sítích Hokejky. Další zásady užívání dat najdete na webu.

Odpovědní formulář

Soutěž je uzavřena