Vstupenky on-line

Carlson Hockey Games 2018, Pardubice

Těsně před mistrovstvím světa v Dánsku se čeští hokejisté naposledy představí doma. Pardubice budou od 19. do 22. dubna 2018 hostit Carlson Hockey Games 2018, předposlední z turnajů série Euro Hockey Tour. Vstupenky jsou už v prodeji! Najdeš je tradičně www.hokejkaticket.cz.

Česko – Švýcarsko, Příbram

Hokejová sezona je pořádně nabitá. Sotva se hráči reprezentace vrátili z olympijských her v Pchjongčchangu, začíná další fáze – hledání optimální sestavy pro mistrovství světa v Dánsku. Výbornou podívanou přinese dvojutkání seriálu Euro Hockey Challenge se Švýcary, které Češi odehrají 4. a 5. dubna 2018 v Příbrami. Členové komunity HOKEJKA.cz mohou vstupenky kupovat v předprodeji od středy 28. února 2018 od 10 hodin do pátku 2. března 2018 do 12 hodin. V tuto dobu začne volný prodej. Kupovat můžete online na webu www.hokejkaticket.cz. V předprodeji budete potřebovat k dokončení nákupu své HOKEJKA ID. Členové komunity HOKEJKA mají na každou vstupenku slevu 20,- Kč, mohou zakoupit maximálně 6 vstupenek na jedno utkání.

Starší reprezentační akce

Česko – Finsko, O2 arena Praha 

České hokejisty čeká v rámci evropských soutěží jediné domácí utkání před únorovou olympiádou v Pchjongčchangu. V prosinci doma v rámci Channel One Cupu přivítají Finy. Utkání proti modrobílému celku se bude hrát 13. prosince od 18:30 v pražské O2 areně. Vstupenky se začaly prodávat přednostně v pondělí 23. října od 10 hodin pro všechny členy komunity HOKEJKA.CZ, kteří měli navíc slevu 20,- na vstupenku. Nyní probíhá volný prodej vstupenek.

Prodej najdete na www.ticketportal.cz.

Česko - Slovensko, přípravné utkání (Třinec)

 

Česká hokejová reprezentace se netradičně již v srpnu střetně v přípravném dvojutkání s naším východním sousedem. Nejprve ve středu 23. srpna od 17.00 hodin v třinecké Werk areně, k odvetě se pak oba týmy přesunou do Žiliny. Ta se uskuteční ve stejný čas ihned následující den ve čtvrtek 24. srpna.

Předprodej vstupenek na utkání v Třinci bude zahájen ve středu 26. července 2017 od 12 hodin nejdříve přednostně na www.hokejka.cz pro registrované členy. Od čtvrtka 27. července od 12 hodin pak v celé prodejní síti Ticketportal. Ceny vstupenek se pohybují od 120 Kč do 200 Kč dle kategorie. Pro členy komunity Hokejka.cz je opět kromě přednostního nákupu vstupenek nachystána sleva 20 Kč z každé zakoupené vstupenky. Vždy stačí při koupi vstupenek zadat své HOKEJKA ID. Najdete jej buď po přihlášení ke svému účtu nebo v pravidelných newsletterech u svého jména.

Vstupenky

Česko - Norsko, Euro Hockey Challenge (Chomutov)

Dvě utkání se soupeřem, který čeká na výběr trenéra Josefa Jandače i v základní skupině MS 2017, odehraje česká reprezentace 12. a 13. dubna na domácí ploše chomutovských Pirátů. Vždy od 17 hodin. Online předprodej pro členy komunity HOKEJKA odstartuje ve středu 15. března v 10 hodin a potrvá až do čtvrtka 16. března do 12 hodin, kdy začne volný prodej.

Stačí na našem webu kliknout na logo HOKEJKA TICKET (v pravém horním rohu) a na konci nákupu zadat své HOKEJKA ID (naleznete například po přihlášení v pravém horním rohu stránky nebo v newsletteru od HOKEJKY). 

Poznámka: Své HOKEJKA ID může fanoušek použít pouze na 1 objednávku – pokud chce někdo koupit vstupenky na obě utkání, je potřeba udělat nákup všech vstupenek v rámci jedné objednávky. Další použití HOKEJKA ID už následně není možné.

Carlson Hockey Games - České Budějovice (VYPRODÁNO)

Prodej vstupenek na Carlson Hockey Games (České Budějovice) pro členy komunitního projektu HOKEJKA odstartoval ve čtvrtek 16. 2. 2017 v 10:30 hodin online a trval až do čtvrtka 23:59. Tento prodej byl určen pouze pro registrované členy HOKEJKY, kteří mají své HOKEJKA ID. Členové hokejky také získají 20,- Kč slevu na vstupenku. Každý, kdo je v komunitním programu HOKEJKA registrován, musí při přednostní koupi vstupenek zadat své HOKEJKA ID. Vstupenky se budou prodávat na webech www.hokej.cz a www.hcmotor.cz (nebudou se prodávat prostřednictvím portálu ticketportal.cz).
 
V pátek 17. 2. 2017 startuje ve 12 hodin volný prodej. Členové komunity HOKEJKA mohou i nadále čerpat slevu 20,- Kč na vstupenku. Samozřejmě pouze v případě, že ji už nevyčerpali při předprodeji.

Vstupenky do Českých Budějovic jsou vyprodány.

Čeští hokejisté v letošní sezoně vstoupí do tradičního podniku Euro Hockey Tour na domácí půdě, v Plzni se v rámci finského turnaje Karjala střetnou se Švédskem. Atraktivní duel je na programu ve čtvrtek 3. listopadu od 18 hodin. Předprodej vstupenek startuje už v pondělí 26. září v celé síti Ticketportal, členové programu HOKEJKA je však mohou získat přednostně už od pátku 23. září od 11:00 hodin! Pro nákup vstupenek se přihlas ke svému účtu a jdi do sekce Vstupenky v menu Zapoj se.

 

CZE-SWE

 

 

Předešlé akce pro HOKEJKY:

 

Česko - Rusko


Národní tým čekal před odletem do zámoří, kde se v kanadském Torontu uskuteční souboje těch nejlepších hokejistů planety na Světovém poháru 2016, domácí duel proti Rusku. Hrálo v sobotu 10. září od 16:30 hodin v pražské O2 areněProdej vstupenek byl spuštěn ve čtvrtek 5. května v 16:30 hodin, ale členové HOKEJKY měli možnost zakoupit si vstupenky přednostně již od středy 4. května od 00:01 hodin do 5. května do 15:30 hodin. Mohli si tak vybrat ta nejlepší místa! 

 

CZE-RUS

 

Česko - Kanada

 

Jako členovi týmu HOKEJKA jsem Ti přihrála i super akci s českým nároďákem! Tentokrát sis mohl přednostně již od středy 23. března vybrat ta nejlepší místa na květnový zápas české reprezentace proti obhájcům titulu mistrů světa – hvězdným Kanaďanům. A navíc si mohl získat cash back 20 Kč z každé zakoupené vstupenky. Duel s Kanadou se hrál 3. května v pražské O2 areně. Prodej vstupenek byl spuštěn ve čtvrtek 24. března v 17:00, ale Ty jsi měl jako člen HOKEJKY možnost zakoupit si vstupenky na tento zápas již od středy 23. března od 9:00 hodin

 

CZE-CANEuro Hockey Tour: Česko - Švédsko


Národní tým odehrál v rámci Euro Hockey Tour dva zápasy proti Švédsku, které se hrály na zimním stadionu ve Znojmě. První duel byl na programu ve středu 27. dubna od 19:20 hodin, druhý v pátek 29. dubna opět od 19:20 hodinProdej vstupenek byl spuštěn ve čtvrtek 14. dubna, ale Ty jsi měl jako člen HOKEJKY možnost zakoupit si vstupenky na oba zápasy již od středy 13. dubna od 11:00 hodinNavíc se Ti z každé zakoupené vstupenky vrátilo 20 Kč zpět na Tvůj HOKEJKA účet. Stačilo jen vyplnit své HOKEJKA ID při nákupu.

 

CZE-SWE

 

 

Euro Hockey Challenge: Česko - Německo

 

V úvodu března se čeští reprezentanti střetli hned dvakrát ve třech dnech s Německem, a to na ledě Zimního stadionu Ústí nad Labem. Členové HOKEJKY si mohli vstupenky na oba zápasy koupit přednostně již od 8. března a navíc získat cash back 20 Kč z každé zakoupené vstupenky. 

 

Vstupenky Česko - Německo

 

Euro Hockey Tour: Česko - Rusko


V únoru se národní tým pod vedením kouče Vladimíra Vůjtka hned dvakrát střetl s ruskou sbornou. Nejprve ve čtvrtek 11. února v Třinci, poté v sobotu 13. února v OstravěProdej vstupenek na tyto zápasy byl spuštěn ve středu 20. ledna, ale členové HOKEJKY měli možnost si přednostně zakoupit vstupenky již od pondělí 18. ledna. Navíc se jim 20 Kč z každé zakoupené vstupenky vrátilo zpět na jejich HOKEJKA účet. Plnoletým členům HOKEJKY Plzeňský prazdroj na místě věnoval poukaz na pivo Radegast v obou halách v rámci akce 1+1 zdarma.

 


hokejka

 

Hokejové hry Brno 2016 


HC Kometa Brno sehrála v rámci lednových Hokejových her dva zápasy Tipsport extraligy pod otevřeným nebem. Prodej vstupenek pro všechny fanoušky odstartoval v pondělí 16. listopadu, ale členové HOKEJKY si je mohli pořídit přednostně již od čtvrtka 12. listopadu od 12:00 hodin!

 

KOMvsPLZ

 


Channel One Cup: Česko - Finsko


Ve čtvrtek 17. prosince od 18:30 hodin se Češi v pražské O2 areně střetli s výběrem Finska v rámci úvodního zápasu Channel One Cupu a členové HOKEJKY mohli získat z každé vstupenky 20 Kč zpět formou cashbacku! Navíc měli při nákupu čtyř a více vstupenek od fanshopu české reprezentace dárek v podobě náramků. A do třetice měl každý člen HOKEJKY, který si přes své ID koupil vstupenky na zápas, nabitý voucher v hodnotě 150 Kč na kšiltovku české hokejové reprezentace.


hokejka

 

Aktuální informace o reprezentaci najdeš na oficiálních profilech reprezentace:

Facebook - Twitter - Instagram

 

 

 

 

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV