Přihlášení do HOKEJKY

O mně

Zde najdeš odpovědi na to, kdo jsem, a jak se ke mně můžeš připojit. 

Co je HOKEJKA?

Jsem komunita fanoušků českého hokeje, hokejových klubů, hráčů a rodičů dětí, kteří již hokej hrají či o hře teprve uvažují. Funguji již od září 2015 a mám už více jak 145.000 členů!

Pokud se zapojíš, budeš mít možnost čerpat řadu užitečných informací! Ať jsi hráč nebo rodič malého hokejisty, najdeš zde tipy na individuální přípravu, správné stravování, možnosti regenerace, a to ve spolupráci i s profesionálními hráči, trenéry, fyzioterapeuty či poradci. Připravuji i další témata, jak propojit sport se vzděláním, popřípadě připojím tipy a informace o doplňkových sportech. Mimo tato témata je mým cílem také pomoci ve spolupráci s mými partnery finančně, například na nákup hokejového vybavení a dalších služeb.

Pokud jsi fanoušek, ani Ty nepřijdeš zkrátka. Nabízím řadu exklusivních informací ke Tvému oblíbenému klubu či hráči, soutěže o vstupenky či zajímavé dárky, bruslení nebo trénink s našimi hokejisty, live hokejové streamy a spoustu další zábavy.  

Jak se můžeš stát členem týmu HOKEJKA a proč je potřeba se registrovat?

Pro zápis stačí vyplnit registrační formulář, najdeš ho zde. Registrace je nutná z několika důvodů, zejména abych Ti mohla přinášet relevantní informace, výhody, či konkrétní hmatatelnou podporu. Proto potřebuji o každém členovi vědět trochu více, než jen jméno a e-mail. Informaci o správném stravování v juniorském věku, či o možnosti speciálního tréninku, nebudu přeci posílat 40letému fanouškovi, který chce třeba jen sledovat hokejové přenosy či soutěžit o vstupenky na hokejové zápasy. Nezapomeň tedy připsat Tvůj vztah k hokeji, ať se k Tobě dostanou ty správné informace, výhody a akce!

POZOR! Změna týkající se registrační karty!

Prvních 50.000 členů obdrželo automaticky registrační kartu, další členové kartu také získali, pokud o ní sami požádali. Rozhodla jsem se, že registrační karty zruším, přeci jenom všichni mí partneři požadují pouze předložení HOKEJKA ID a plastová karta tak není potřeba. Nic se ale neděje a nemění, Tvé HOKEJKA ID Ti i nadále umožní čerpat veškeré výhody, které nalezneš po přihlášení na Tvém účtu (sekce Kabina, Můj účet). O dalších aktuálních akcích a výhodách Tě budu informovat formou HOKEJKA NEWS, které najdeš ve své emailové schránce. Pokud budeš mít jakýkoliv tip, co pro Tebe mohu zjistit či Ti přinést, napiš mi prosím na podpora@hokejka.cz. Děkuji Ti. Nezapomeň sledovat i můj Facebook ať něco nepropásneš :-)

 

Pravidla hry v týmu HOKEJKA najdeš ZDE.


Je něco, co tu chybí? Napiš mi na podpora@hokejka.cz

Telefonická podpora od pondělí do pátku: 266 090 950

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV