Hokejová tombola jede! V neděli poprvé ve Zlíně!

Foto: HC Oceláři Třinec

12. října 2017, 10:18

Tomáš Čekal

Je to snadné! Podpořit svůj klub můžeš nejen hlasivkami, ale taky finančně přispět třeba na ty nejmenší. Stačí si koupit tiket za 50 Kč a můžeš vyhrát až 50 000 korun na každém utkání. Čím více fanoušků se zapojí, tím vyšší je výhra. V hokejové tombole 50:50 vyhrává každý. Fanoušci i klub.

Fanshop

Věrné, a i štědré příznivce má BK Mladá Boleslav. V 10. kole TELH si fanoušek koupil tiket a rovnou jej věnoval dětem hokejové první třídy, která společně s rodiči lístky do tomboly prodávala. A byl to šťastný tiket, který přinesl těm nejmenším hokejistům Mladé Boleslavi výhru 8 300 Kč. Také třinečtí mají silnou podporu fandů. Aktuálně nákupem tiketů přispěli do Nadačního fondu Oceláři částkou 57 575 Kč! Od neděle 15.10. se budou moci do Hokejové tomboly nově zapojit i ve Zlíně, tombola tu startuje v rámci utkání Aukro Berani Zlín versus HC Škoda Plzeň.  

Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport. 

Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Je tu přehled klubů, kolik peněz z Hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhru a nejvyšší výhru posledních dvou kol TELH. K dispozici na webu jsou i pravidla tomboly.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz