Hokejová tombola pomáhala v Příbrami: 28 400 na vznik hokejové střelnice!

Foto: Karel Švec (ČSLH)

6. dubna 11:25

Tomáš Čekal

Příbramská hala fandila české hokejové reprezentaci 4. a 5. dubna při dvojutkání se Švýcarskem. První zápas vyhráli Češi 5:2, druhý 4:1. Diváci si po oba dva dny mohli zakoupit tikety do Hokejové tomboly 50:50. Ve středečním utkání byla výhra 14 250,- Kč a ve čtvrtek 14 150,-Kč. Celková částka z obou dnů, která putuje do místního HC Příbram na hokejovou střelnici, je 28 400,- Kč!

Plekanec Chance liga

Ve středu se v hokejové tombole celkem vybralo 28 500 Kč. Polovinu vyhrála Lenka Petáková, druhá šla na podporu místního klubu. Lenka miluje hokej a když je příležitost fandit hokejové reprezentaci, nemohla si ji nechat ujít. Zakoupila si dva tikety s tím, že podpoří dobrou věc. A měla šťastnou ruku, protože si kromě úžasného hokejového zážitku odnesla i 14 250 Kč. Zatím ve svém životě vyhrála maximálně tisícovku na stírací los.

Česko - Švýcarsko 4:1

Čtvrtek byl úspěšný pro pana Petra Vopěnku, pro kterého byla výhra ve výši 14 150 Kč opožděným dárkem ke středečním narozeninám. Gratulujeme! Fandit přišel se svým synem a zakoupili si 6 tiketů. Byl mezi nimi i ten vítězný, a tak mohou udělat doma radost příspěvkem na nákup nábytku.

Druhá polovina vybraných peněz z obou dnů byla určena na nákup střelnice pro mládež HC Příbram. Šek s částkou 28 400,- Kč převzal prezident klubu HC Příbram pan Petr Vinš společně s Romanem Kantorem, marketingovým manažerem klubu, z rukou zástupce Tipsportu, garanta tomboly Miloše Klímy. Zbytek na celkové náklady spojené s nákupem střelnice i stavebních úprav se pokusí financovat pomocí sbírky členů HC Příbram. Střelnice by měla sloužit všem hokejistům HC Příbram od sezony 2018/2019.

Děkujeme všem fanouškům za výbornou atmosféru i podporu hokejové tomboly 50:50.    

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz