Hra o Panarina se blíží. Rangers nechtějí jít do aukce

29. června 2019, 11:08

Jan Vojkůvka

Blížící se otevření trhu s volnými hráči bude letos velmi sledované. A to i kvůli dvojici ruských hráčů z Columbusu. Vedle Sergeje Bobrovského se na trh vydá Artěmij Panarin, o něhož je obrovský zájem hned u několika týmů. New York Rangers však nakonec do honby o ruského forvarda nepůjdou, na stůl předloží jen jednu nabídku.

Chance liga na Hokejka TV

O zájmu Rangers se hovořilo prakticky celou sezonu, stejně jako se mluvilo o zájmu Panarina o přestup do New Yorku. Pokud se ale tímto směrem vydá, bude to možná za nižší peníze, než jaké by nabídly jiné týmy.

S touto informací přišel Larry Brooks z New York Post, podle něhož setkání Panarina se zástupci týmu nepřineslo dobré výsledky.

Podle všeho se totiž Rangers nehodlají zúčastnit honby o Panarina a pokud někdo nabídne více než 11,25 milionů dolarů za rok, pro newyorský tým tím hra o ruského útočníka skončí. Podle New York Post jsou Rangers připraveni nabídnout právě 11,25 milionů dolarů na celkem sedm let.

Panarin se kromě Rangers sešel také se zástupci Floridy, kteří dlouhodobě hlásí zájem nejen o něho, ale i o brankáře Bobrovského, jehož chtějí rovněž v létě získat.

To se samozřejmě příliš nelíbí Columbusu, současným zaměstnavatelům obou hráčů, kteří však už za tři dny o kontrolu nad svými hokejisty přijdou. A budou o ně muset rovněž bojovat na trhu s volnými hráči.

Svůj velký zájem dali najevo rovněž zástupci New Yorku Islanders, kteří prý hodlají kvůli Panarinovi vysázet na stůl pohádkovou nabídku. Ostatně, jakákoliv smlouva, na kterou Panarin se svým agentem bude nahlížet, bude pohádková.

V uplynulé sezoně sedmadvacetiletý Rus pobíral 6 milionů dolarů. V 79 odehraných zápasech dal 28 branek a přidal 59 asistencí, díky čemuž dosáhl na své osobní maximum v počtu 87 bodů.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz