Hradec našel partnera v Chance lize, ladí se detaily. Kozlům půjčí Veselého

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Extraligový Mountfield dlouhodobě hledal partnera v Chance lize a nyní se dočkal. Spolupracovat by měl s prvoligovým nováčkem z Kolína. Hradecký klub o tom informoval na svém webu.

partneři českého hokeje

„Jsem rád, že jsme našli partnera v Chance lize, se kterým, pevně věřím, bude přínosná spolupráce oběma směry. Velkou výhodou je pro nás výborná dojezdová vzdálenost, která umožní trenérům intenzivněji sledovat naše mladé i některé nadějné kolínské hráče v zápasech,“ vysvětluje generální manažer Mountfieldu HK Aleš Kmoníček.

„Hráčům našeho širšího kádru na hranici extraligové sestavy umožní vhodné zápasové vytížení. Zároveň je to příležitost i pro některé naše hráče, kteří doposud působili v jiných klubech, si říct o šanci v našem A-mužstvu,“ vysvětluje Kmoníček pro klubový web.

Foto: mountfieldhk.cz

„Příkladem může být Honza Veselý, který by měl patřit k tahounům prvoligového nováčka. Obecně musím říct, že mám z dosavadních jednání pozitivní pocity a věřím, že postupně naši spolupráci vyprecizujeme ve všech směrech,“ dodává.

Hradec Králové upřesnil, že s Janem Veselým podepsal roční smlouvu s následnou opcí s tím, že bude k dispozici právě Kolínu. Není ale vyloučeno, že nastoupí také za extraligový Mountfield. Hradečtí dále uvedli, že aktuálně zástupci obou klubů dolaďují další detaily budoucí spolupráce, bližší informace teprve Mountfield HK oznámí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz