Hrazdira po konci ve slovenské extralize hlásí návrat do 2. ligy

Foto: hcrodos.cz

Druholigový Dvůr Králové nad Labem hlásí posilu do ofenzivy, do klubu se vrací útočník David Hrazdira. Rodos o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaTV

Čtyřiadvacetiletý hokejista se vrací do známého prostředí. V sezoně 2017/18 odehrál za Rodos včetně play off 42 zápasů, nasbíral v nich parádních 44 bodů za 20 branek a 24 nahrávek.

„Před dvěma lety u nás zanechal velkou stopu a budu jen rád, když na své výkony naváže i v nové sezoně.“

„Před dvěma lety u nás zanechal velkou stopu a budu jen rád, když na své výkony naváže i v nové sezoně. Samozřejmě od něj očekávám góly,“ hlásí prezident klubu Vasil Teodoridis.

Hrazdira se do Dvora vrací po roce na Slovensku. „Bohužel se nám moc nedařilo, ročník jsme zakončili sestupem,“ říká k angažmá v Žilině, za kterou zapsal 44 startů a pět bodů (2+3).

Letos to zkoušel v Dánsku, ale nakonec se upsal ve druhé lize. „Byli jsme domluveni, že jestli by se vracel zpátky do Česka, šel by do Dvora Králové, kde se mu líbilo,“ líčí Teodoridis.

„Měl jsem několik nabídek, ale ta ze Dvora byla naprosto konkrétní a pro mě bylo jednodušší se rozhodovat už kvůli tomu, že jsem tady hrál a vím, že zde vše funguje.“

„Měl jsem několik nabídek, ale ta ze Dvora byla naprosto konkrétní a pro mě bylo jednodušší se rozhodovat už kvůli tomu, že jsem tu hrál a vím, že tady vše funguje,“ tvrdí Hrazdira.

Jednání dle jeho slov byla trošku složitá, ale seriózní. Fanoušci mohou Davida Hrazdiru, někdejšího útočníka Zlína či Vsetína, poprvé vidět možná už v úterý na ledě nováčka z Nové Paky.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz