Hvězda měsíce: Jeden z plzeňského dua Kubalík – Gulaš, nebo Marcinko?

Foto: Milan Podpera, Marian Ježowicz

Čekání na začátek nového ročníku Tipsport extraligy bylo dlouhé. Než jsme se však nadáli, je za námi první měsíc, a tak je nejvyšší čas, abyste svými hlasy zvolili hráče, který v něm byl ze všech nejlepší. Redakce webu hokej.cz nominovala do finálového tria dvojici z nejofenzivnějšího týmu soutěže – plzeňské útočníky Dominika Kubalíka a Milana Gulaše. Doprovod jim dělá kolos z Třince Tomáš Marcinko. Komu dáte svůj hlas?

Aplikace Tipsport extraligy

Uzávěrka ankety je ve čtvrtek 5. října. Hlasování probíhá na Facebooku.

Dominik Kubalík

V ruské Ufě Dominik Kubalík skončil dřív než začal. Jeho reakce? Žádná zapšklost či naštvání. Nejlepší kanonýr z předchozích dvou extraligových ročníků ukazuje, že klub z KHL zřejmě udělal chybu. Jeho flinta je neustále nabita ostrými a Plzeň z toho profituje. Během září nastřílel devět gólů, tedy téměř třetinu toho, co zvládl za celou minulou sezonu (29)! Povedl se mu zejména duel proti Olomouci, kdy k výhře 10:0 přispěl hattrickem a asistencí.

Milan Gulaš

Když v sezoně 2012/13 odcházel z Plzně do Magnitogorsku, měl za sebou ve zmíněném ročníku parádních 55 bodů (27+28) ve 44 zápasech. Po čtyřech sezonách v zahraničí se Milan Gulaš na západ Čech vrátil, a zdá se, že ze svého umu v Rusku a ve Švédsku nic neztratil. V úvodním měsíci nové sezony si připsal šest branek a sedm asistencí, po osmi kolech byl na čele produktivity soutěže. Stejně jako Kubalík už se letos také radoval z hattricku. 

Tomáš Marcinko

Tohle zboží, které třinečtí Oceláři před startem nového ročníku Tipsport extraligy nakoupili, získali sice z Číny, konkrétně jejího zástupce v KHL Kunlun Red Star, rozhodně to ale není výrobek „Made in China“. Slovenský útočník Tomáš Marcinko se role prvního centra v Třinci zhostil až překvapivě skvěle. V prostoru před soupeřovou klecí byl k neuhlídání, po úvodních čtyřech kolech měl na svém kontě šest přesných tref! Nakonec si v září připsal 12 bodů (5+7).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz