Hvězda měsíce: Vyhraje Bednář, Schaus, nebo Kubalík?

Foto: mountfieldhk.cz, hcdynamo.cz, hcskoda.cz

4. února 2017, 13:30

David Jahoda

První měsíc nového kalendářního roku utekl jako voda, proto jako už tradičně přichází čas na určení hráče, který byl ze všech vůbec nejlepší. Redakce webu hokej.cz vybrala do finální trojice zkušeného útočníka Hradce Králové Jaroslava Bednáře, amerického zadáka Pardubic Nicholase Schause a kanón plzeňské Škody Dominika Kubalíka. Kdo z nich dostane váš hlas?

Uzávěrka ankety je v pondělí 6. února. Hlasování probíhá na Facebooku.

Jaroslav Bednář

Na začátku listopadu uplynulého roku oslavil kulaté 40. narozeniny, na jeho výkonech to však nejde ale vůbec znát. Díky skvělému lednu se na pár dní dostal na špici bodování celé soutěže. Produktivitu extraligy se mu povedlo vyhrát v sezoně 2008/09, tehdy jako hráči Slavie. Kdyby se mu to stejné povedlo zopakovat i nyní, byla by to paráda. V prvním měsíci roku 2017 zazářil skvělými 13 body v 11 zápasech. Nejvíc se mu povedl duel proti Chomutovu, kdy zapsal celkem čtyři body. Dvakrát pak zažil tříbodový večer.

Nicholas Schaus

Pokud byste chtěli určit viníky nevydařené sezony Pardubic, na zkušeného amerického obránce byste jistě ukázali jako posledního. Během devíti lednových zápasů nasbíral úchvatných deset bodů za jednu branku a devět asistencí. Aktuálně má na svém kontě 30 bodů, o tři více než druhý chomutovský Jan Rutta. V lednu inkasovaly Pardubice celkem 30 branek, Schaus si však ve statistice +/- dokázal udržet nulu. Tenhle kup se zkrátka Východočechům v létě povedl. 

Dominik Kubalík

Kanón. Jak jinak plzeňského kanonýra nazvat? V lednu během devíti zápasů prostřelil brankáře soupeřů celkem devětkrát! K tomu navíc přidal jednu asistenci. Celkově už v letošní sezoně zapsal Kubalík 27 branek, a mílovými kroky tak míří za obhajobou ceny pro nejlepšího střelce základní části. Na konci ledna v utkání proti Brnu už překonal svůj počin z minulého ročníku, který činil 25 branek. Na jakém čísle se plzeňská mašina zastaví v nynější sezoně? Jen tři body pak ztrácí na čelo bodování.

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz