Hvězdy KHL míří do NHL! Gusev a Gavrikov se zapojí do play off

Foto: ska.ru

12. dubna 23:50

Marek Hedbávný

Nejproduktivnější hráč Kontinentální hokejové ligy letí za novou výzvou. Nikita Gusev ukončil smlouvu s Petrohradem a už o tomto víkendu by se měl připojit k Vegas Golden Knights, kteří právě bojují v prvním kole play off proti San Jose.

Nový fanshop

Gusev podepíše s Golden Knights minimálně roční smlouvu. Na Twitteru to potvrdil respektovaný novinář z TSN Darren Dreger.

Gusev ale nemusí být jediným ruským hráčem, který ještě v této sezoně vymění Petrohrad za NHL. Columbus se totiž snaží dotáhnout příchod reprezentačního obránce Vladislava Gavrikova. Připomínáme, že Blue Jackets momentálně bojují v play off proti Tampě Bay.

Příchod Gavrikova nicméně může zhatit ještě několik věcí (například víza), jeho angažmá v Columbusu proto zatím není jisté.

Šestadvacetiletý Gusev byl – zřejmě bez větších pochyb – nejlepším hráčem mimo NHL. Vždyť v letošním ročníku KHL zazářil 101 body v 80 zápasech! Mezi jeho týmové úspěchy patří zisk Gagarinova poháru nebo triumf na loňských olympijských hrách. 

Třiadvacetiletý Gavrikov zaujme tělesnou konstitucí (190 cm, 93 kg) a poctivou defenzivní hrou. Také on loni získal olympijské zlato.


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz