Indián vs. sparťan. Pour se nebál, v rychlé bitce poslal Pavelku k ledu

Foto: Facebook HC Sparta Praha

Plzeňský útočník Jakub Pour po boku Milana Gulaše a Jana Kováře znovu potvrdil střeleckou formu, ale při vítězství 4:3 na Spartě také ukázal, že si skvěle dokáže poradit i v bitce.

Nový fanshop

Na světelné kostce svítil čas 55:45, když se snažil Jakub Pour vydolovat kotouč, který už měl Matěj Machovský nejspíš ve své moci. To se však vůbec nelíbilo Tomáši Pavelkovi.

„Šel jsem do toho, nebál se a snad jsem to zvládl.“

„Na brankovišti byla skrumáž a jeden sparťan si mě z ní odvezl. Šel jsem do toho, nebál se a snad jsem to zvládl. Ale nebyl čas koukat, kdo je kdo,“ usmívá se plzeňský mladík.

Ten si v bleskové bitce počínal skvěle a sparťanského obránce poslal k ledu. Rozhodčí Šír s Kikou poslali oba kohouty na lavici hanby s dvouminutovým trestem za hrubost.

Devatenáctiletý Pour, kterého si indiáni nedávno pojistili na další sezonu, kromě vítězné bitky zazářil i gólem. Vedle Milana Gulaše a Jana Kováře válí, trefil se potřetí za sebou.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz