Jablonec představil pětici zkušených posil i nového trenéra

Foto: Petr Kraus, Hokejové foto – Petr Kraus

Za Jablonec budou hrát v příští druholigové sezoně brankář Jakub Jelínek, obránci Adam Jandejsek, Tomáš Tržický a útočníci Daniel Miškovský s Patrikem Maďarem.

HokejkaTV

Vlci zároveň oznámili změnu na pozici hlavního trenéra. Dosud byl hrajícím koučem Tomáš Demel, nově se vedení týmu ujme Petr Vyskočil, který v minulosti působil například u slávistické mládeže. 

Jablonec každoročně patří k nejlepším týmům druhé ligy – třikrát v řadě hrál kvalifikaci o postup do WSM Ligy.

Jména posil dokazují, že se s Vlky bude muset počítat i v následujícím ročníku: Jakub Jelínek, Adam Jandejsek, Tomáš Tržický, Patrik Maďar i Daniel Miškovský mají nemalé zkušenosti z vyšších soutěží. 

Prvoligoví fanoušci si je mohou pamatovat především z Benátek nad Jizerou. Právě tam loni působil Jandejsek, ostatní čtyři jmenovaní hráli v uplynulém ročníku za Vrchlabí.

Jablonec jejich příchody reaguje na ztrátu několika opor. V severočeském klubu totiž nepokračují Tomáš Brokeš, Vojtěch Havlas nebo Petr Pilař, kteří shodně upřednostnili nabídku od Dvora Králové.

Daniel Miškovský hrál v první lize za Třebíč, Šumperk a Benátky nad Jizerou.

Daniel Miškovský hrál v první lize za Třebíč, Šumperk a Benátky nad Jizerou. | Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz