Jablonec udržel i Brokeše. S jakým útokem půjde do druholigové sezony?

Foto: hcvlci.cz

Produktivní útočník Tomáš Brokeš bude pokračovat v druholigovém Jablonci nad Nisou. Smlouvu s Vlky prodloužila také ofenzivní stálice David Homolka.

Fanshop národního týmu

Už v předešlých týdnech Jablonec informoval, že pro příští sezonu nadále počítá s veteránem Tomášem Plíhalem, jenž je současně sportovním manažerem. Jako (staro)nové posily potom Severočeši představili Michala Kapičku a Tibora Hrice.

Nyní navíc potvrdili, že zůstávají dva tahouni z předešlých let: David Homolka a Tomáš Brokeš.

Homolka přidá u Vlků už osmou sezonu za sebou, přičemž dvakrát se v základní části přehoupl přes hranici dvaceti bodů.

Brokeš bývá ještě produktivnější, poslední roky dokonce sbírá v průměru bod na zápas. „Těší nás, že zůstává. Prodloužení jeho působení bylo jednou z našich priorit," potvrzuje na jabloneckém webu šéftrenér Jan Šuráň.

„V aktuálním složení by měl být náš útok pro soupeře hodně nebezpečný."

Vlci chtějí do budoucna stavět na mladých hráčích, svých odchovancích. Odrazí se to i v letošním kádru: šanci totiž znovu dostanou mladíci Kryštof Bouřil, Petr Král, Martin Jursa, Josef Bajer a Robin Kulda

„V naše mladé hráče věříme. Doufejme, že se budou dále prosazovat a vychováme si z nich budoucí lídry," říká Šuráň. A sebevědomě dodává: „V aktuálním složení by měl být náš útok pro soupeře hodně nebezpečný.”

Foto: Facebook HC Vlci Jablonec nad Nisou

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz