Jágr a spol. se zase zlobili na sudí. Ofsajd! protestovali po gólu Zlína

Rytíři doma podruhé za sebou spílali sudím. Poté, co jim proti Karlovým Varům neuznali gól, se jim v utkání se Zlínem nelíbila druhá trefa soupeře. Podle nich jí předcházel ofsajd.

Nový fanshop

Běžela 33. minuta, když Jiří Ondráček na brankovišti tečoval dělovku Martina Novotného a poslal Berany do vedení 2:1. Jaromír Jágr okamžitě vystartoval po čárovém rozhodčím, stejně jako celá kladenská střídačka měl za to, že se měl krátce před gólem pískat ofsajd.

Rozhodčí od toho stál půl metru, asi to neviděl

„Naši hráči říkali, že puk byl jasně ve středním pásmu. Rozhodčí od toho stál půl metru, ale asi to neviděl,“ uvedl na tiskové konferenci po zápase kouč David Čermák, který od hlavního sudího Matěje Sýkory žádal vysvětlení. Veškeré protesty Rytířů však byly marné.

Ani televizní záběry neodhalily, jestli měli pravdu. Frustrace jim každopádně při výsledkové krizi vůbec nepomohla. Zlínu nakonec podlehli těsně 2:3, v boji o záchranu zaznamenali už sedmou porážku za sebou a od sestupové čtrnácté příčky je dělí pouhých šest bodů.

Zbytečně nás to rozhodilo, byli jsme úplně mimo

„Údajně byl ofsajd, ale nemá cenu se rozčilovat. Rozhodčí to tak posoudili a my je nemůžeme pořád obviňovat, jestli něco pískli, nebo ne. Stejně už to nešlo vrátit. Akorát nás to zbytečně rozhodilo, byli jsme úplně mimo a nesoustředili se na hokej,“ věděl Jakub Strnad.

Sestřih utkání

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz