Jágr v Třinci? Možná že letos už se to povede, přeje si Peterek

Foto: Antonín Vydra

Od návratu Jaromíra Jágra ze zámoří už uplynuly více než dva roky, na ledě třinecké Werk Areny se však legendární útočník stále nepředstavil, ačkoliv měl u Ocelářů dokonce vyřízeny střídavé starty.

partneři českého hokeje

„Strašně mě mrzí, že tady nehrál,“ přiznal v pořadu Hokej v 60 minutách na ČT sport sportovní ředitel třineckého klubu Jan Peterek, který je o čtyři měsíce starší než Jaromír Jágr.

Ten měl dva roky zpátky pod Javorovým vyřízeny střídavé starty, jenže třinecký dres nakonec neoblékl. „Zdravotně na tom nebyl ideálně, protože na konci sezony byl zraněný.“

„Strašně mě mrzí, že tady nehrál.“

V uplynulém ročníku už střídavé starty nebyly možné, neboť Rytíři se po pěti sezonách vrátili do nejvyšší soutěže. Ani tehdy jej však třinečtí fanoušci na ledě Werk Areny neviděli.

„Když tady Kladno hrálo, tak proti nám ani jednou nenastoupil,“ potvrdil Peterek s tím, že další šance může přijít v následující sezoně. Kladno totiž sestoupilo do Chance ligy.

Všichni se na Jardu Jágra těšíme

„Všichni se na Jardu Jágra těšíme, možná že letos už se to třeba povede,“ uzavřel optimisticky Peterek k možnému příchodu borce, který se naposledy v extralize blýskl 29 body.

Prvním důležitým krokem však musí být pokračování v bohaté kariéře. Člen Triple Gold Clubu s úctyhodnými 1733 starty v NHL totiž stále nepotvrdil, že ve 48 letech přidá další rok.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz