Je jasno: Chance liga zůstává v Kadani!

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Po měsících nejistoty, spekulací a vyjednávání přišlo oficiální a finální stanovisko: patnáctým účastníkem Chance ligy zůstává Kadaň, licence se tak do jiného města nestěhuje.

Jágr Chance liga

„Majitelé akciové společnosti SK Kadaň se na tom dohodli se zapsaným spolkem, který provozuje v Kadani mládež a nově pod něj bude spadat také seniorský A-tým," stojí v tiskové zprávě na webu skkadan.cz.

Dohodu podepsali František Wágner (zástupce zapsaného spolku) a Jaromír Šindel (zástupce akciové společnosti, která prvoligový hokej v Kadani provozovala v minulém ročníku). Bližší informace včetně podoby kádru zveřejní Kadaň v nejbližších dnech. 

V podstatě celé léto se hovořilo o možném přesunu licence z Kadaně do jiného města. Zájem o účast v Chance lize netajil Hodonín, osloveny byly i další kluby včetně Sokolova, Šumperka nebo Vrchlabí. 

Druhá nejvyšší soutěž se ale nikam stěhovat nebude. Kadaň tak odehraje v první lize už 21. sezonu za sebou. V té minulé skončila na posledním místě: vyhrála jen devětkrát a dohromady získala pouze 27 bodů. Byl to nejhorší prvoligový počin od roku 2002. Pro připomenutí: brněnská Kometa v sezoně 2001/2002 ze 40 zápasů vyhrála jen dva a zapsala 11 bodů.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz