Jihlava jako Bohemians. Fanoušci mohou mít své jméno na dresech

Foto: Nela Dittrichová, hcdukla.cz

Jihlavské vedení připravilo svým fanouškům jedinečnou příležitost dostat své jméno na dres, ve kterém tamní A-tým odehraje nadcházející sezonu Chance ligy.

„Tento nápad jsme měli v hlavách delší dobu. Byli jsme si vědomi zájmu fanoušků pomoci klubu ve složitém období a chtěli jsme se jim za to i odměnit. Jediný důvod, proč jsme nápad drželi pod pokličkou, bylo očekávání, jak dopadnou návrhy designu dresů od našich fanoušků,“ říká jednatel klubu Bedřich Ščerban.

„Design dresů počítá s vhodným prostorem pro umístění a třemi úrovněmi velikostí jména a příjmení. Záleží na každém z fanoušků, pro jakou variantu se rozhodne a jak viditelné jeho jméno bude,“ informuje Dukla na svých webových stránkách.

„Tento nápad jsme měli v hlavách delší dobu. Byli jsme si vědomi zájmu fanoušků pomoci klubu ve složitém období a chtěli jsme se jim za to i odměnit.“

Nejmenší z velikostí přijde na 1 500 korun, střední bude zpoplatněna částkou 3 000 korun a nejvýraznější jména se objeví na dresech za příspěvek 5 000 korun.

Jména fanoušků by měla zdobit spodní okraj domácích i venkovních dresů a vytvoří tak zcela nový grafický prvek. „Pokud bude zájem nad očekávání a překročí možnosti daného místa, bude možné jména doplnit i na rukávy,“ zní z Jihlavy.

Zájemci se mohou hlásit na e-mail hcdukla@hcdukla.cz. Následně budou kontaktováni a domluví se smluvní okolnosti, uzávěrka příjmu jmen zájemců je v neděli 18. června 2023.

„Myslím, že máme s Bohemians více společného. Nejen že máme zvířecí maskoty, ale hlavně jde o poměrně složité podmínky, co se týče stadionu, tak máme věrné a skvělé fanoušky.“

„Jsme si vědomi, že nejsme první sportovní klub, který nabídl fanouškům něco podobného. Víme i o nedávné aktivitě Bohemians Praha,“ zmiňuje Bedřich Ščerban účastníka nejvyšší české fotbalové ligy, jenž nedávno spustil kampaň #NADRESU.

„Myslím, že máme více společného. Nejen že máme zvířecí maskoty, ale hlavně jde o poměrně složité podmínky, co se týče stadionu, tak máme věrné a skvělé fanoušky. Věřím, že nám pomohou a odměna je atraktivní,“ vyzývá Ščerban k účasti.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz