Jízdní řád čtvrtfinále: Dvě derby či pikantní bitva Hradce s Kometou

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

17. března 19:40

Adam Bagar

Tipsport extraliga zná kompletní osmičku nejlepších. Liberec jde na Mladou Boleslav, Třinec má Vítkovice, Plzeň narazí na Olomouc a Hradec Králové změří síly s Brnem.

Nový fanshop

Čtvrtfinále vypukne hned v pondělí na hradeckém a plzeňském ledě, v Liberci a v Třinci se začne ve středu. Série skončí nejpozději v neděli 31. března.

Ve středu 3. dubna pak startuje semifinále, boje o titul ve čtvrtek 19. dubna a nový držitel Masarykova poháru bude známý nejpozději v úterý 30. dubna.

Termíny čtvrtfinále Generali play off TELH

Pondělí 18. března – 1. zápasy:
17:00 Mountfield HK – HC Kometa Brno (ČT sport)
19:00 HC Škoda Plzeň – HC Olomouc (O2 TV Sport)

Úterý 19. března – 2. zápasy:
17:00 HC Škoda Plzeň – HC Olomouc (ČT sport)
19:00 Mountfield HK – HC Kometa Brno (O2 TV Sport)

Středa 20. března – 1. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA (ČT sport)
19:00 Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav (O2 TV Sport)

Čtvrtek 21. března – 2. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA (O2 TV Sport)
19:00 Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav (ČT sport)

Pátek 22. března – 3. zápasy:
17:00 HC Olomouc – HC Škoda Plzeň (ČT sport)
19:00 HC Kometa Brno – Mountfield HK (O2 TV Sport)

Sobota 23. března – 4. zápasy:
17:00 HC Olomouc – HC Škoda Plzeň (O2 TV Sport)
19:00 HC Kometa Brno – Mountfield HK (ČT sport)

Neděle 24. března – 3. zápasy:
*15:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec (O2 TV Sport)
*17:00 BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec (ČT sport)

Pondělí 25. března – 4. zápasy:
*17:00 HC VÍTKOVICE RIDERA– HC Oceláři Třinec (ČT sport)
*19:00 BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec (O2 TV Sport)

Úterý 26. března – případné 5. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Středa 27. března – případné 5. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA

Čtvrtek 28. března – případné 6. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Pátek 29. března – případné 6. zápasy:
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec

Sobota 30. března – případné 7. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Neděle 31. března – případné 7. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA

* – jedná se o předběžné časy, brzy budou potvrzeny

Další termíny Generali play off TELH

Semifinále: 3., 4., 7., 8., případně 11., 13. a 15. dubna
Finále: 18., 19., 22., 23., případně 26., 28. a 30. dubna


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz