Foto: hc-havirov.cz
7. prosince 2019, 19:55
Adam BagarChance liga má za sebou první část soutěže. Nyní se týmy rozdělí do dvou osmičlenných skupin, v nichž sehrají dalších 28 kol. To úvodní je na programu po reprezentační přestávce v úterý 17. prosince.
V elitní osmičce budou České Budějovice, Přerov, Litoměřice, Chomutov, Slavia Praha, Vsetín, Poruba a Havířov bojovat o co nejlepší výchozí pozici pro vyřazovací boje.
Zbylá osmička ve složení Jihlava, Prostějov, Frýdek-Místek, Třebíč, Benátky nad Jizerou, Ústí nad Labem, Sokolov a Kadaň se porve o dvě vstupenky do předkola play off.
Úterý 17. prosince – 1. kolo:
ČEZ Motor České Budějovice – AZ RESIDOMO Havířov
HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba 2011
HC Stadion Litoměřice – VHK ROBE Vsetín
Piráti Chomutov – HC Slavia Praha
Čtvrtek 19. prosince – 2. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín – Piráti Chomutov
HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Stadion Litoměřice
ČEZ Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov
Sobota 21. prosince – 3. kolo:
HC ZUBR Přerov – AZ RESIDOMO Havířov
HC Stadion Litoměřice – ČEZ Motor České Budějovice
Piráti Chomutov – HC RT TORAX Poruba 2011
HC Slavia Praha – VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 26. prosince – 4. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov
HC ZUBR Přerov – HC Stadion Litoměřice
Sobota 28. prosince – 5. kolo:
HC Stadion Litoměřice – AZ RESIDOMO Havířov
Piráti Chomutov – HC ZUBR Přerov
HC Slavia Praha – ČEZ Motor České Budějovice
VHK ROBE Vsetín – HC RT TORAX Poruba 2011
Pondělí 30. prosince – 6. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – HC RT TORAX Poruba 2011
ČEZ Motor České Budějovice – VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov – HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice – Piráti Chomutov
Sobota 4. ledna – 7. kolo:
Piráti Chomutov – AZ RESIDOMO Havířov
HC Slavia Praha – HC Stadion Litoměřice
VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov
HC RT TORAX Poruba 2011 – ČEZ Motor České Budějovice
Pondělí 6. ledna – 8. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – ČEZ Motor České Budějovice
HC RT TORAX Poruba 2011 – HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín – HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha – Piráti Chomutov
Středa 8. ledna – 9. kolo:
HC Slavia Praha – AZ RESIDOMO Havířov
Piráti Chomutov – VHK ROBE Vsetín
HC Stadion Litoměřice – HC RT TORAX Poruba 2011
HC ZUBR Přerov – ČEZ Motor České Budějovice
Sobota 11. ledna – 10. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – HC ZUBR Přerov
ČEZ Motor České Budějovice – HC Stadion Litoměřice
HC RT TORAX Poruba 2011 – Piráti Chomutov
VHK ROBE Vsetín – HC Slavia Praha
Pondělí 13. ledna – 11. kolo:
VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov
HC Slavia Praha – HC RT TORAX Poruba 2011
Piráti Chomutov – ČEZ Motor České Budějovice
HC Stadion Litoměřice – HC ZUBR Přerov
Středa 15. ledna – 12. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – HC Stadion Litoměřice
HC ZUBR Přerov – Piráti Chomutov
ČEZ Motor České Budějovice – HC Slavia Praha
HC RT TORAX Poruba 2011 – VHK ROBE Vsetín
Sobota 18. ledna – 13. kolo:
HC RT TORAX Poruba 2011 – AZ RESIDOMO Havířov
VHK ROBE Vsetín – ČEZ Motor České Budějovice
HC Slavia Praha – HC ZUBR Přerov
Piráti Chomutov – HC Stadion Litoměřice
Středa 22. ledna – 14. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – Piráti Chomutov
HC Stadion Litoměřice – HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín
ČEZ Motor České Budějovice – HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 25. ledna – 15. kolo:
ČEZ Motor České Budějovice – AZ RESIDOMO Havířov
HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba 2011
HC Stadion Litoměřice – VHK ROBE Vsetín
Piráti Chomutov – HC Slavia Praha
Pondělí 27. ledna – 16. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín – Piráti Chomutov
HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Stadion Litoměřice
ČEZ Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov
Středa 29. ledna – 17. kolo:
HC ZUBR Přerov – AZ RESIDOMO Havířov
HC Stadion Litoměřice – ČEZ Motor České Budějovice
Piráti Chomutov – HC RT TORAX Poruba 2011
HC Slavia Praha – VHK ROBE Vsetín
Sobota 1. února – 18. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice – Piráti Chomutov
HC ZUBR Přerov – HC Stadion Litoměřice
Středa 12. února – 19. kolo:
HC Stadion Litoměřice – AZ RESIDOMO Havířov
Piráti Chomutov – HC ZUBR Přerov
HC Slavia Praha – ČEZ Motor České Budějovice
VHK ROBE Vsetín – HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 15. února – 20. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – HC RT TORAX Poruba 2011
ČEZ Motor České Budějovice – VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov – HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice – Piráti Chomutov
Pondělí 17. února – 21. kolo:
Piráti Chomutov – AZ RESIDOMO Havířov
HC Slavia Praha – HC Stadion Litoměřice
VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov
HC RT TORAX Poruba 2011 – ČEZ Motor České Budějovice
Středa 19. února – 22. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – ČEZ Motor České Budějovice
HC RT TORAX Poruba 2011 – HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín – HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha – Piráti Chomutov
Sobota 22. února – 23. kolo:
HC Slavia Praha – AZ RESIDOMO Havířov
Piráti Chomutov – VHK ROBE Vsetín
HC Stadion Litoměřice – HC RT TORAX Poruba 2011
HC ZUBR Přerov – ČEZ Motor České Budějovice
Středa 26. února – 24. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – HC ZUBR Přerov
ČEZ Motor České Budějovice – HC Stadion Litoměřice
HC RT TORAX Poruba 2011 – Piráti Chomutov
VHK ROBE Vsetín – HC Slavia Praha
Sobota 29. února – 25. kolo:
VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov
HC Slavia Praha – HC RT TORAX Poruba 2011
Piráti Chomutov – ČEZ Motor České Budějovice
HC Stadion Litoměřice – HC ZUBR Přerov
Pondělí 2. března – 26. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – HC Stadion Litoměřice
HC ZUBR Přerov – Piráti Chomutov
ČEZ Motor České Budějovice – HC Slavia Praha
HC RT TORAX Poruba 2011 – VHK ROBE Vsetín
Středa 4. března – 27. kolo:
HC RT TORAX Poruba 2011 – AZ RESIDOMO Havířov
VHK ROBE Vsetín – ČEZ Motor České Budějovice
HC Slavia Praha – HC ZUBR Přerov
Piráti Chomutov – HC Stadion Litoměřice
Sobota 7. března – 28. kolo:
AZ RESIDOMO Havířov – Piráti Chomutov
HC Stadion Litoměřice – HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín
ČEZ Motor České Budějovice – HC RT TORAX Poruba 2011
Úterý 17. prosince – 1. kolo:
HC Dukla Jihlava – SK Trhači Kadaň
LHK Jestřábi Prostějov – HC Baník Sokolov
HC Frýdek-Místek – HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Benátky nad Jizerou
Čtvrtek 19. prosince – 2. kolo:
SK Trhači Kadaň – HC Benátky nad Jizerou
HC Slovan Ústí nad Labem – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Baník Sokolov – HC Frýdek-Místek
HC Dukla Jihlava – LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 21. prosince – 3. kolo:
LHK Jestřábi Prostějov – SK Trhači Kadaň
HC Frýdek-Místek – HC Dukla Jihlava
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Baník Sokolov
HC Benátky nad Jizerou – HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 26. prosince – 4. kolo:
SK Trhači Kadaň – HC Slovan Ústí nad Labem
HC Baník Sokolov – HC Benátky nad Jizerou
HC Dukla Jihlava – SK Horácká Slavia Třebíč
LHK Jestřábi Prostějov – HC Frýdek-Místek
Sobota 28. prosince – 5. kolo:
HC Frýdek-Místek – SK Trhači Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč – LHK Jestřábi Prostějov
HC Benátky nad Jizerou – HC Dukla Jihlava
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
Pondělí 30. prosince – 6. kolo:
SK Trhači Kadaň – HC Baník Sokolov
HC Dukla Jihlava – HC Slovan Ústí nad Labem
LHK Jestřábi Prostějov – HC Benátky nad Jizerou
HC Frýdek-Místek – SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 4. ledna – 7. kolo:
SK Horácká Slavia Třebíč – SK Trhači Kadaň
HC Benátky nad Jizerou – HC Frýdek-Místek
HC Slovan Ústí nad Labem – LHK Jestřábi Prostějov
HC Baník Sokolov – HC Dukla Jihlava
Pondělí 6. ledna – 8. kolo:
SK Trhači Kadaň – HC Dukla Jihlava
HC Baník Sokolov – LHK Jestřábi Prostějov
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Frýdek-Místek
HC Benátky nad Jizerou – SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 8. ledna – 9. kolo:
HC Benátky nad Jizerou – SK Trhači Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Slovan Ústí nad Labem
HC Frýdek-Místek – HC Baník Sokolov
LHK Jestřábi Prostějov – HC Dukla Jihlava
Sobota 11. ledna – 10. kolo:
SK Trhači Kadaň – LHK Jestřábi Prostějov
HC Dukla Jihlava – HC Frýdek-Místek
HC Baník Sokolov – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 13. ledna – 11. kolo:
HC Slovan Ústí nad Labem – SK Trhači Kadaň
HC Benátky nad Jizerou – HC Baník Sokolov
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Dukla Jihlava
HC Frýdek-Místek – LHK Jestřábi Prostějov
Středa 15. ledna – 12. kolo:
SK Trhači Kadaň – HC Frýdek-Místek
LHK Jestřábi Prostějov – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Dukla Jihlava – HC Benátky nad Jizerou
HC Baník Sokolov – HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 18. ledna – 13. kolo:
HC Baník Sokolov – SK Trhači Kadaň
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Dukla Jihlava
HC Benátky nad Jizerou – LHK Jestřábi Prostějov
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Frýdek-Místek
Středa 22. ledna – 14. kolo:
SK Trhači Kadaň – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek – HC Benátky nad Jizerou
LHK Jestřábi Prostějov – HC Slovan Ústí nad Labem
HC Dukla Jihlava – HC Baník Sokolov
Sobota 25. ledna – 15. kolo:
HC Dukla Jihlava – SK Trhači Kadaň
LHK Jestřábi Prostějov – HC Baník Sokolov
HC Frýdek-Místek – HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 27. ledna – 16. kolo:
SK Trhači Kadaň – HC Benátky nad Jizerou
HC Slovan Ústí nad Labem – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Baník Sokolov – HC Frýdek-Místek
HC Dukla Jihlava – LHK Jestřábi Prostějov
Středa 29. ledna – 17. kolo:
LHK Jestřábi Prostějov – SK Trhači Kadaň
HC Frýdek-Místek – HC Dukla Jihlava
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Baník Sokolov
HC Benátky nad Jizerou – HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 1. února – 18. kolo:
SK Trhači Kadaň – HC Slovan Ústí nad Labem
HC Baník Sokolov – HC Benátky nad Jizerou
HC Dukla Jihlava – SK Horácká Slavia Třebíč
LHK Jestřábi Prostějov – HC Frýdek-Místek
Středa 12. února – 19. kolo:
HC Frýdek-Místek – SK Trhači Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč – LHK Jestřábi Prostějov
HC Benátky nad Jizerou – HC Dukla Jihlava
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
Sobota 15. února – 20. kolo:
SK Trhači Kadaň – HC Baník Sokolov
HC Dukla Jihlava – HC Slovan Ústí nad Labem
LHK Jestřábi Prostějov – HC Benátky nad Jizerou
HC Frýdek-Místek – SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 17. února – 21. kolo:
SK Horácká Slavia Třebíč – SK Trhači Kadaň
HC Benátky nad Jizerou – HC Frýdek-Místek
HC Slovan Ústí nad Labem – LHK Jestřábi Prostějov
HC Baník Sokolov – HC Dukla Jihlava
Středa 19. února – 22. kolo:
SK Trhači Kadaň – HC Dukla Jihlava
HC Baník Sokolov – LHK Jestřábi Prostějov
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Frýdek-Místek
HC Benátky nad Jizerou – SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 22. února – 23. kolo:
HC Benátky nad Jizerou – SK Trhači Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Slovan Ústí nad Labem
HC Frýdek-Místek – HC Baník Sokolov
LHK Jestřábi Prostějov – HC Dukla Jihlava
Středa 26. února – 24. kolo:
SK Trhači Kadaň – LHK Jestřábi Prostějov
HC Dukla Jihlava – HC Frýdek-Místek
HC Baník Sokolov – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Benátky nad Jizerou
Sobota 29. února – 25. kolo:
HC Slovan Ústí nad Labem – SK Trhači Kadaň
HC Benátky nad Jizerou – HC Baník Sokolov
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Dukla Jihlava
HC Frýdek-Místek – LHK Jestřábi Prostějov
Pondělí 2. března – 26. kolo:
SK Trhači Kadaň – HC Frýdek-Místek
LHK Jestřábi Prostějov – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Dukla Jihlava – HC Benátky nad Jizerou
HC Baník Sokolov – HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 4. března – 27. kolo:
HC Baník Sokolov – SK Trhači Kadaň
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Dukla Jihlava
HC Benátky nad Jizerou – LHK Jestřábi Prostějov
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Frýdek-Místek
Sobota 7. března – 28. kolo:
SK Trhači Kadaň – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek – HC Benátky nad Jizerou
LHK Jestřábi Prostějov – HC Slovan Ústí nad Labem
HC Dukla Jihlava – HC Baník Sokolov
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz