Jízdní řád Ligy mistrů: Liberec, Třinec i Sparta už znají termíny

29. září 2020, 13:10

Adam Bagar

Hokejisté Liberce, Třince a Sparty Praha znají přesné termíny zápasů úvodního kola play off Ligy mistrů, vedení CHL je zveřejnilo na oficiálních stránkách soutěže.

Aplikace Tipsport extraligy

Už dřív bylo s ohledem na situaci ohledně pandemie koronaviru rozhodnuto o odkladu startu nového ročníku, který vypukne 16. listopadu utkáním EV Zug – Skelleftea AIK.

O den později už půjdou do akce i české týmy. Jako první Liberec vyzve polské Tychy, pak se Sparta představí ve finské Raumě a nakonec Třinec bude hostit běloruský Minsk.

Odvety, hrané už o den později, se uskuteční na stejném místě. Dvojitou výhodu domácího prostředí budou mít lépe postavené týmy i v následných osmifinálových bitvách.

Od čtvrtfinále už se Liga mistrů vrátí ke klasickému systému doma – venku. Sezona tradičně vyvrcholí jedním finálovým střetnutím, které je naplánováno na 9. února 2021.

Cardiff z CHL odstoupil, Färjestad je v osmifinále

V soutěži se nepředstaví hokejisté Cardiffu. Velšský klub odstoupil poté, co vedení britské ligy oznámilo, že nová sezona na ostrovech nezačne 5. prosince, jak bylo v plánu.

Liga mistrů tak předběžně zná prvního osmifinalistu, mezi šestnáctku nejlepších už přímo postoupil švédský Färjestad, se kterým měl Cardiff v úvodním listopadovém kole hrát.

Program 1. kola play off

Pondělí 16. listopadu – 1. zápas:
19:00 EV Zug – Skelleftea AIK

Úterý 17. listopadu – 1. zápasy:
16:00 Bílí Tygři Liberec – GKS Tychy
18:00 Rögle BK – Stavanger Oilers
18:00 Straubing Tigers – Servette Ženeva
18:00 EHC Red Bull Mnichov – Ilves Tampere
18:00 EC Red Bull Salcburk – Tappara Tampere
18:00 Lukko Rauma – HC Sparta Praha
18:00 Kärpät Oulu – Aalborg Pirates
18:00 Frölunda Indians – HK Něman Grodno
18:30 HC Oceláři Třinec – Junosť Minsk

19:00 Lulea Hockey – Eisbären Berlín
19:45 HC Davos – Vídeň Capitals
20:05 HC Bolzano – EHC Biel-Bienne
20:30 ZSC Lions Curych – SönderjyskE Vojens
20:30 Adler Mannheim – HC Grenoble

Úterý 17. listopadu – 2. zápas:
20:30 EV Zug – Skelleftea AIK

Středa 18. listopadu – 2. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec – Junosť Minsk
18:00 HC Bolzano – EHC Biel-Bienne
18:00 Rögle BK – Stavanger Oilers
18:00 EHC Red Bull Mnichov – Ilves Tampere
18:00 EC Red Bull Salcburk – Tappara Tampere
18:00 Lukko Rauma – HC Sparta Praha
18:00 Kärpät Oulu – Aalborg Pirates
18:00 Frölunda Indians – HK Něman Grodno
19:00 Adler Mannheim – HC Grenoble
19:00 Straubing Tigers – Servette Ženeva
19:30 Bílí Tygři Liberec – GKS Tychy
19:45 ZSC Lions Curych – SönderjyskE Vojens
19:45 Lulea Hockey – Eisbären Berlín
20:05 HC Davos – Vídeň Capitals

Další program play off Ligy mistrů

Osmifinále: 24. a 25. listopadu 2020
Čtvrtfinále: 8./9. a 15. prosince 2020
Semifinále: 5./6. a 12./13. ledna 2021
Finále: 9. února 2021

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz