Kabinou Poruby se prohnal vítr! Loučí se devět hráčů včetně opor

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

V Porubě po semifinálovém vyřazení chystají kádr na nadcházející prvoligovou sezonu 2021/22. Už nyní je jasné, že dozná velkých změn. Loučí se minimálně devět hráčů stávajícího týmu.

Hokejista sezony

Jak už jsme dřív informovali, v Porubě nebude pokračovat ani Frederik Foltán. „Rozhodl se změnit prostředí a naší nabídky o prodloužení smlouvy nevyužil,“ uvedl na klubovém webu generální manažer Pavel Hinner s tím, že se loučí i další gólman Jakub Kašpar.

Změny lze čekat rovněž v obranných řadách. „V příští sezoně v Porubě neuvidíme Tomáše Pastora a Dominika Rudla. Oba v letošním ročníku a v konkurenci mezi obránci nedostali v zápasech tolik prostoru, který i sami očekávali,“ prozradil boss tamního hokeje.

Bodování hráčů HC RT TORAX Poruba 2011 v základní části »

Citelnou ztrátou je ale hlavně konec Jakuba Tepera, který nepřijal nabídku na pokračování. „Patřil mezi stabilní obránce našeho klubu, rozhodl se ale pokračovat v jiném celku,“ sdělil Hinner s tím, že ostatní beci ze sezony 2020/21 by v klubu měli nadále působit.

Končí i čtyři útočníci. „V příštím ročníku už v útoku neuvidíme Marka Sikoru, Jana Hudečka, Adama Rašku ani Lukáše Klímu,“ přiznal Hinner, jenž všem poděkoval za odvedené výkony, které přispěly k historicky nejúspěšnější sezoně klubu, a popřál jim hodně štěstí.

Bodování hráčů HC RT TORAX Poruba 2011 v play off »

„S některými hráči a i v otázce posílení útočných řad jednáme a věříme, že se nám podaří posílit ofenzivu mužstva,“ uzavřel porubský generální manažer s tím, že nové posily budou Ostravané oznamovat až od 1. května, kdy se znovu otevře přestupové okénko.

 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz