Kadaň tvoří tým na novou sezonu, hlásí další důležité podpisy

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Poté, co Trhači udrželi zkušeného obránce Jakuba Trefného a zpečetili spolupráci se Spartou, hlásí další důležité podpisy – s Jaroslavem Kůsem a Lukášem Klímou!

Nový fanshop

Devětadvacetiletý Jaroslav Kůs byl v uplynulé sezoně nejproduktivnějším hráčem kadaňského mužstva, když se během 48 zápasů blýskl 41 body za šest branek a 35 nahrávek.

Produktivní centr vstoupí už do desáté sezony v černožlutých barvách. Dřív také oblékal dres Chomutova, Karlových Varů či Litvínova, na kontě má 67 extraligových startů.

Stejně starý Lukáš Klíma se k Trhačům vrací po anabázi v Dukle, která si všimla jeho 13 gólů ve 27 střetnutích. Na Vysočině odehrál 30 utkání a zapsal v nich 15 bodů (6+9).

Synovec manažera Trhačů Petra Klímy strávil velkou část kariéry na Slovensku, v Česku působil kromě Kadaně a Jihlavy ještě v Litvínově, Karlových Varech a v Mostě.

Už dřív Trhači podepsali Jakuba Trefného a Františka Wágnera, z partnerské Sparty získali Adama Wolfa, Daniela Poizla, Jana Klodnera, Františka Gajdoše a Patrika Prymulu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz