Kanón Cach táhne Olomouc. Ambice? O nich v šatně nemluvíme, tvrdí

Foto: univerzitnihokej.cz

Útočník HC Univerzita Palackého v Olomouci Dominik Cach se ohlíží za první částí premiérové sezony Univerzitní ligy ledního hokeje a mluví také o svých výkonech na ledě. Na Hané chtějí vyhrávat a držet se na předních příčkách tabulky i nadále.

O Kapku lepší hokej

Dominiku, jak na vás působí delší pauza na přelomu roku? Jak se cítíte?
Cítím se teď velmi dobře. Už jsem na sobě cítil, že potřebuji menší odpočinek, jelikož UP není jediný tým, za který nastupuji. V listopadu jsme měli velice náročný program, kdy jsme hráli i pět utkání během šesti dní. Volno jsem strávil v rodinném kruhu a se svou přítelkyní. Je hezké se na chvíli zastavit a mít čas i na jiné věci než je hokej a škola.

Prozatím jste nejproduktinějším hráčem Olomouce, jak se vám v letošní sezoně hraje? Je něco k vylepšení ať už po osobní nebo týmové stránce?
V této sezóně jsou mé výkony hodně proměnlivé – chvíli se daří, a pak zase ne. Dělám vše proto, aby mé výkony byly stabilnější a já mohl celou dobu svou předvedenou hrou pomáhat k týmovému úspěchu. Na tomhle musím v novém roce zapracovat.

Na třetí místo se dotahují České Budějovice, ohlížíte se i na ně?
Osobně se na tabulku moc nedívám, vždycky jdeme vyhrát. Takže fakt, že se Budějovice dotahují jsem zaznamenal až teď. Uvidíme jak se jim bude dařit v novém roce.

Jaké jsou ambice olomouckého týmu v letošní sezoně?
Před sezonou by asi nikdo netipoval, že budeme soupeřit o přední příčky tabulky, ale rozhodně se nám tato pozice líbí. Jaké jsou naše ambice si v šatně neříkáme. Bude to tím, že každý z nás chce vyhrávat a budeme se snažit vyhrávat do chvíle, než zvedneme nad hlavu pohár Jana Palacha.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz