Kdo budou největší jména na trhu volných hráčů v NHL?

Foto: nhl.com

25. června 8:00

Marek Hedbávný

Blíží se první červenec: a tenhle den je pro fanoušky NHL něco jako Vánoce. Otevírá se totiž trh s volnými hráči. A letos budou k mání opravdu zvučná jména!

Nový fanshop

Až nezvykle na výběr bude mezi brankáři: Sergej Bobrovskij pravděpodobně zamíří za teplem a nízkými daněmi na Floridu, smlouvy v současných klubech končí i Robinu Lehnerovi nebo Petru Mrázkovi.

U obránců už je to slabší. Velký zájem je nicméně o urostlého Tylera Myerse, který se už setkal se zástupci Vancouveru. Pokud ho neudrží Tampa, přetahovaná jistě bude i o Antona Strålmana. Zkušený Švéd ještě může dva, tři roky odehrát na solidní úrovni. Za rozumné peníze odvede cenné služby i další veterán Dion Phaneuf. Ostatní beci, kteří se objeví na trhu, už budou spíše jen na doplnění soupisky.

Zato u útočníků...

Tam bude volných několik hvězd! 

Třeba šikovný Artěmij Panarin. V souvislosti s ruským forvardem se hovořilo zejména o Floridě a Rangers, do hry ale údajně vstoupilo i Colorado. Jen si představte společné kombinace s Nathanem MacKinnonem a Mikkem Rantanenem!

Pohádkovou smlouvu může dostat i Matt Duchene. Favoritem na jeho získání je Nashville, který si díky výměně P. K. Subbana uvolnil místo pod platovým stropem. 

Na trh míří i další rozdílový útočník Anders Lee, opora Islanders. Do starého železa ještě nepatří Mats Zuccarello, Gustav Nyquist nebo Wayne Simmonds. Stěhovat se můžou i veteráni Corey Perry, Jason Spezza nebo Joe Pavelski.

Takže na prvního července si kupte popcorn, dobré pití a sledujte přestupy. Bude to velké!

Brankáři

Sergej Bobrovskij, Robin Lehner, Semjon Varlamov, Mike Smith, Cameron Talbot, Cam Ward, Brian Elliot, Michal Neuvirth, Petr Mrázek, Keith Kinkaid, a další...

Obránci

Tyler Myers, Jake Gardiner, Niklas Kronwall, Ron Hainsey, Anton Strålman, Dan Girardi, Jordie Benn, Ben Chiarot, Tim Heed, Patrik Nemeth, Michael Del Zotto, Carl Gunnarsson, Dion Phaneuf, Andrew MacDonald, Martin Marinčin, a další...

Útočníci

Corey Perry, Jason Spezza, Matt Duchene, Joe Pavelski, Artěmij Panarin, Jason Pominville, Derrick Brassard, Joe Thornton, Gustav Nyquist, Marcus Johansson, Mats Zuccarello, Justin Williams, Wayne Simmonds, Anders Lee, Thomas Vanek, Richard Pánik, Joonas Donskoi, Ryan Dzingel, Brett Connolly, Michael Ferland, a další...

Foto: nhl.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz