Kdo vyhraje individuální ceny v Chance lize? Manažeři už hlasovali

8. dubna 20:27

Marek Hedbávný

Hokej.cz stejně jako loni vyhlásí individuální ocenění pro hráče z Chance ligy. O vítězích jednotlivých kategorií rozhodovali sportovní manažeři. Za každý klub hlasoval jeden zástupce. V následujících dnech držitele trofejí postupně představíme.

partneři českého hokeje

Cena Tomáše Zelenky

Tři hráči s nejvíce hlasy (abecedně): Petr Kafka, Pavel Pýcha, Daniel Voženílek

Jde o hlavní cenu pro nejlepšího hráče soutěže. Má dokonce svou hmatatelnou podobu – kovanou trofej, kterou vyrobili studenti Střední průmyslové školy v Třebíči. Jméno letošního vítěze si pochopitelně necháme úplně na konec.

Předchozí vítězové
2018/2019 – Luboš Rob (Vsetín)

Nejlepší brankář

Tři brankáři s nejvíce hlasy (abecedně): Lukáš Klimeš, Milan Klouček, Dominik Pavlát

Lukáš Klimeš má šanci cenu obhájit. Milan Klouček zase pomohl Motoru k postupu a teprve dvacetiletý Dominik Pavlát držel Chomutov. 

Předchozí vítězové
2018/2019 – Lukáš Klimeš (Přerov)

Nejlepší obránce

Tři obránci s nejvíce hlasy (abecedně): Patrik Husák, Pavel Pýcha, Dušan Žovinec

Českobudějovický kapitán Pavel Pýcha bořil prvoligové rekordy, také porubský Patrik Husák bodově zářil. Dušan Žovinec byl pro změnu nejproduktivnějším obráncem Chomutova.

Předchozí vítězové
2018/2019 – Ondřej Slováček (Vsetín)

Nejlepší útočník

Tři útočníci s nejvíce hlasy (abecedně): Martin Kadlec, Petr Kafka, Daniel Voženílek

Šanci na vítězství mají hned dva hráči Litoměřic: Martin Kadlec byl nejlepším střelcem Chance ligy, Daniel Voženílek zase druhým nejproduktivnějším hráčem soutěže. Kanadské bodování vyhrál Petr Kafka. Kdo z nich dostane cenu pro útočníka sezony?

Předchozí vítězové
2018/2019 – Luboš Rob (Vsetín)

Nejlepší junior

Tři junioři s nejvíce hlasy (abecedně): Matyáš Filip, Ivan Lytvynov, Vojtěch Střondala

Šimon Jelínek měl letos šanci na obhajobu, pořád totiž patřil mezi juniory. Na loňskou fantastickou sezonu ovšem nenavázal. Vítězem tedy bude buď ústecký Matyáš Filip, nejproduktivnější junior Chance ligy, českobudějovický obránce Ivan Lytvynov nebo litoměřický šikula Vojtěch Střondala.

Předchozí vítězové
2018/2019 – Šimon Jelínek (Kladno)

Trenér sezony

Tři trenéři s nejvíce hlasy (abecedně): Jiří Dopita, Vladimír Kočara, Václav Prospal

České Budějovice, Přerov a Vsetín se za sebou seřadily na čele tabulky. Není proto divu, že nejvíc hlasů dostali právě trenéři těchto týmů. 

Předchozí vítězové
2018/2019 – Jiří Režnar (Havířov)

All-Star tým

Sportovní manažeři hlasovali také o nejlepší sestavě sezony. Loni byl výběr pestrý, do All-Star týmu se dostali hráči ze čtyř různých klubů. Jak tomu bude letos?

Předchozí All-Star týmy
2018/2019 – Lukáš Klimeš (Přerov) – Ondřej Slováček (Vsetín), Jiří Říha (Kladno) – Ladislav Zikmund (Kladno), Marek Račuk (Prostějov), Luboš Rob (Vsetín).

Cena za oddanost hokeji

Tohle je novinka – poprvé v historii Chance ligy se udělí cena za oddanost hokeji. V této kategorii nehlasovali sportovní manažeři, ale rozhodla přímo redakce hokej.cz. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz