Kladno dál loví. Testuje ruského obránce se zkušenostmi z KHL

Foto: Facebook HC Spartak Moscow

20. července 16:30

Adam Bagar

Do přípravy prvoligového Kladna se zapojil také ruský zadák Vsevolod Sorokin, jenž je v klubu na zkoušce. Informoval o tom Kladenský deník.

Chance liga na Hokejka TV

Rytíři angažovali do brankoviště Andreje Košarišťana, který by měl s Adamem Brizgalou vytvořit silnou dvojici, do ofenzivy zase přišli borci jako Marek Račuk, Nicolas Hlava, Tomáš Guman či navrátilec Tomáš Pitule, zato obrana je zatím dost okleštěná.

Jaromír Jágr už dřív uvedl, že by chtěl do zadních řad přivést zámořské hráče. Zatím mu na tréninku vypomohli v zahraničí působící kladenští odchovanci David Růžička s Michalem Gutwaldem a s Rytíři trénoval už i zmíněný obránce Vselovod Sorokin.

26letý moskevský rodák je dlouholetým hráčem Spartaku, za který v KHL odehrál 112 duelů, dalších 22 pak přidal v Mytišči. Klub z metropole jej pravidelně posílal také do nižší VHL, v minulé sezoně pomohl Taškentu 31 body (2+29) v 57 zápasech.

Ruský obránce by se mohl fanouškům představit už v pátek, kdy Rytíři vstoupí do přípravy domácí partií s Ústím. Střetnutí je na programu od 17:30. V první přestávce na něm budou představeny nové dresy, v nichž Kladno půjde do Generali Česká Cupu.

Aktuální kádr Rytířů Kladno

Brankář:
Adam Brízgala, Andrej Košarišťan.

Obránci:
Martin Kehar, Vselovod Sorokin (zkouška), Jakub Štochl, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr.

Útočníci:
Vítězslav Bílek, Štěpán Bláha, Tomáš Guman, Jakub Hajný, Nicolas Hlava, Adam Kubík, Antonín Melka, Tomáš Pitule, Marek Račuk, Šimon Jelínek, Matyáš Filip, Ondřej Bláha.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz