Kladno se po postupu dohodlo na nadstandardní spolupráci s Ústím

Foto: Jiří Kalla, rytirikladno.cz

Extraligové Kladno se po návratu mezi tuzemskou elitu domluvilo na spolupráci s prvoligovým Ústím nad Labem. Rytíři o tom informovali v tiskové zprávě.

Chance liga na Hokejka TV

„Těší mě, že jsme se s Ústím nad Labem domluvili na nadstandardní spolupráci. Vždycky to mezi námi fungovalo a letos to chceme ještě vylepšit. Po postupu do extraligy k tomu máme nové možnosti,“ hlásí majitel kladenského klubu Jaromír Jágr.

„Jakýkoliv hráč Kladna se může objevit v ústeckém dresu, v případě potřeby nám zase pomůže Ústí.“

Mezi oběma kluby bude docházet k hráčským přesunům, které budou pro všechny výhodné. „Jakýkoliv hráč Kladna se může objevit v ústeckém dresu, v případě potřeby nám zase pomůže Ústí a jejich hráč dostane šanci zahrát si extraligu,“ plánuje Jágr.

„S Kladnem jsme byli v kontaktu ihned po jeho postupu. Otevírá nám více možností, jak oba kluby sportovně propojit. I pro samotné hráče bude spolupráce motivační složkou jejich výkonu,“ pokyvuje ústecký sportovní jednatel a trenér Vladimír Evan.

„Věřím, že spolupráce bude probíhat k oboustranné spokojenosti s výhledem na delší časové období.“

Není žádným tajemstvím, že Evan pochází právě z Kladna. „Osobně se známe dlouhou řadu let, vybudovali jsme si k sobě důvěru a jsem stoprocentně přesvědčený, že si dokážeme vždycky vyjít vstříc,“ reaguje jeho trenérský protějšek David Čermák.

Už v době, kdy hrály oba kluby stejnou soutěž, působilo několik kladenských hráčů v Ústí nad Labem, mimo jiné Antonín Melka. „Věřím, že spolupráce bude probíhat k oboustranné spokojenosti s výhledem na delší časové období,“ přeje si na závěr Evan.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz