Doporučujeme

fangear.cz

včera

Rozpačitý start, pak sedm branek. Dvacítka na úvod turnaje přejela Slováky

Česká reprezentace do 20 let nevstoupila do úvodního duelu na Turnaji pěti v Popradu úplně nejlépe. Domácí Slováci už v 11. minutě vedli o dvě branky a národnímu týmu aktivita k lepšímu skóre nestačila. Jenže pak se karta obrátila. Češi svého soupeře výrazně přestříleli, a nakonec zvítězili 7:2.

včera

Kometa neustála závěr. Juniorka Třince urvala páté finále a má mečbol

Klíčový pátý duel finále juniorské extraligy doslova na poslední chvíli urvali ve svůj prospěch třinečtí Oceláři. Kometa na ledě soupeře ještě v 45. minutě vedla pohodlně o dvě branky, pak ale přišla smršť. Třinec stopl soupeře čtyřmi góly a možná klíčovým obratem. Kromě skóre totiž Oceláři otočili také stav série.

včera

Průšvih pro Boston! Před play off je v křeči a nehraje mu přesilovka

Už v průběhu minulého týdne plakala bostonská média nad přesilovkou Bruins. Nic moc se v těch posledních dvou zápasech nezměnilo. Prohra 0:2 s Washingtonem rozhodně úlevu nepřinesla, závěrečná porážka 1:3 s Ottawou taky ne. Byť jediný gól Pavla Zachy přišel v přesilové hře.

včera

Pánik dnes může hrát, zaplatí ale pokutu

Viktor Ujčík, předseda disciplinární komise Tipsport extraligy, potrestal pardubického útočníka Richarda Pánika za nesportovní chování v prvním finálovém utkání pokutou ve výši deseti procent ze základní měsíční odměny.

včera

Zkušenost pro mladíka Hamaru, nakoukne na farmu Ottawy

Letošní ročník podělil dvacetiletý zadák Tomáš Hamara mezi dva týmy kanadské juniorské Ontario Hockey League, nyní by teoreticky mohl nastoupit i mezi profesionály v AHL. Vytáhl si ho totiž farmářský celek Ottawy.

včera

Weintritt před baráží: Nechceme být sparing partner. Š. Bláha vyhlíží bratrský souboj

Vsetínu letos v play off Chance ligy vyšlo všechno téměř do puntíku tak, jak si představoval. Trefil jackpot s příchody během sezony: Machala, Zabusovs i Matějček tým táhli. Momentálně má téměř vyčištěnou marodku. A navíc v žádné ze sérií neprohrál víc než jeden zápas, takže měl i dost času na odpočinek a přípravu. To všechno jsou aspekty, které by mu mohly pomoci Kladno minimálně potrápit.

včera

PREVIEW: Havířov vs. Chomutov. Kdo si vybojuje Chance ligu?

Druhou ligu čeká vyvrcholení v podobě finálové série. Střetnou se v ní Havířov a Chomutov, tedy dva kluby, které před sezonou vyhlásily útok na postup do Chance ligy. Nejpozději 29. dubna se však bude radovat jen jeden z nich.

před 2 dny

Radil: Zase hráli svůj hokej. Co s tím? Víc bojovat, víc chtít

Po osmnácti utkáních tentokrát Pardubice prohrály v základní hrací době. V první třetině celé série Východočeši opět inkasovali jako první, zatímco s Hradcem a Litvínovem ale úvodní zápasy dokázali otočit, proti Třinci se to navzdory přesilovkové trefě nepovedlo. „V play off tohle hrají pořád, dneska jim to vyšlo,“ hodnotil Lukáš Radil.

před 2 dny

Nestrašil: Snad si budou myslet, že jsme unavení… Vyloučení pomohla

„Ani jsem po zápase nedokázal spát, usnul jsem až doma, jak jsem byl vyřízený. Dal jsem si nohy nahoru a co nejvíc odpočíval,“ vrátil se Andrej Nestrašil ještě k závěru epického semifinále. A pak popsal nového soupeře i cestu, která vedla k prvnímu vítězství 2:1 na pardubickém ledě.

před 2 dny

Dorostenci Mladé Boleslavi jsou mistry! V šesté bitvě jim stačil gól

Na vrchol republikové kategorie U17 vystoupali dorostenci Mladé Boleslavi. Ve finálové sérii proti Pardubicím nevyužili první mečbol, ten druhý však ano: Díky gólu obránce Rostislava Šilhavého porazili Dynamo 1:0 a finále ovládli poměrem 4:2 na zápasy. Bronz už dříve putoval do Karlových Varů.

před 2 dny

Kacetl už deptá i Pardubice. Sebral jasný gól Radilovi

Běžela 43. minuta a pardubický Lukáš Radil měl na hokejce vyrovnávací gól. Jenže... Třinecký brankář Ondřej Kacetl předvedl další ze svých fantastických zákroků a udržel Oceláře ve vedení, které už nepustili. Fantom (nejen) letošního play off celkově pochytal v úvodním finálovém souboji 27 střel, inkasoval jedinkrát.

před 2 dny

Neúnavný Třinec! Obhájci titulu jdou ve finále do vedení

V úvodním zápase finále Tipsport extraligy zvítězil Třinec nad nedisciplinovanými Pardubicemi 2:1. Hostující góly obstarali Patrik Hrehorčák s Danielem Kurovským, další z řady skvělých výkonů podal brankář Ondřej Kacetl.

před 2 dny

Náhrada za Růžičku? Kurovský dal vítězný gól

Na třinecké soupisce pro úvodní finálové utkání proti Pardubicím chyběl Martin Růžička, jenž se v play off potýká se zdravotními potížemi. Sestavou se proto posunul Daniel Kurovský – a právě on vstřelil ve 29. minutě vítězný gól.